אשדוד: היערכות לגל ריח נוסף

ענן ריח חריף נוסף צפוי להגיע לעיר אשדוד בשעות הערב. כוחות כיבוי האש נערכים לגל הנוסף שאמור להגיע שעות ספורות לאחר הגל הראשון שהורגש בכל רחבי העיר. בשירות המטאורולוגי איתרו ענן ריח העושה את דרכו עם הרוח מלב הים לכיוון אשדוד, וככל הנראה הגיע מאזור התעשייה בעיר

גל ריח נוסף? ארכיון (חדשות 2)

שעות ספורות לאחר שבהלה אחזה בתושבי אשדוד בעקבות הריח החריף שהורגש באזור - כוחות הכיבוי וההצלה נערכים להתפשטות גל ריח נוסף שעלול להכות בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גל הריח השני, כמו הראשון שהתפשט בעיר בשעות הבוקר, מקורו בחומר לא ידוע שנפלט ככל הנראה מאזור התעשייה בעיר. ענן הריח אותר על ידי השירות המטאורולוגי, והוא עושה את דרכו לכיוון העיר בעזרת הרוח.

במקביל, אנשי המשרד להגנת הסביבה פועלים בעיר הדרומית על מנת להבין באופן ודאי את הגורם לריח החריף, כשלא נשלל לחלוטין החשד כי מדובר בזיהום שנפלט ממפעל באזור.

בשעות הבוקר המוקדמות דיווחו עשרות תושבים על ריח חריף של גז ברחבי העיר. תעשה ילדים חשו ברע, והורים רבים הגיעו לגנים ולבתי הספר על מנת להוציא את ילדיהם מהעיר. במקביל, הוקם חפ"ק מיוחד של כיבוי אש מד"א ומשטרה אך לא דווח על נפגעים, אלא רק על תלונות על הריח וצריבות קלות בעיניים.