בשיא הסופה בירושלים: לידה באמבולנס

פרמדיקים של מד"א נאלצו ליילד אמש צעירה בת 25 בתוך האמבולנס לאחר שהדרכים בבירה נחסמו. האם והתינוקת הטרייה פונו כשהן בריאות ושלמות לבית החולים, ברגע שהצירים נפתחו מחדש לתנועה. "לידות באמבולנס תמיד מכניסות אותנו למתח עד שנשמע הבכי הראשון של התינוק", סיפרו החובשים

התינוקת הטרייה והפרמדיקית שיילדה אותה, ה (דוברות מד"א)

מזג האוויר הסוער שפקד את ישראל זימן אמש רגע מרגש במיוחד: פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לפנות אישה הכורעת ללדת בירושלים, נאלצו להתמודד עם הצירים שהלכו והתגברו בתוך האמבולנס - כשמסביב השלג רב מתגבר והכבישים סביבם נחסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

סמוך לשעה 23:51 התקבלה הקריאה למד"א בירושלים, וחובשים ופרמדיקים הגיעו לביתה של האישה. הם החלו לפנות אותה לבית החולים, אך נאלצו לעצור בצד הדרך בשל השלג הכבד שהחל לרדת. במקביל הבחינו אנשי מד"א כי הלידה מתחילה, והם נערכו לאתגר.

ירושלים המושלגת, אמש (רויטרס)

הצוות המיומן, בראשות הפרמדיקית אלומה סימון, יילד את האישה בהצלחה, ותוך דקות כבר היא אחזה בבתה. לאחר שהתהליך הסתיים, פונתה הצעירה בת ה-25 והתינוקת הטרייה בניידת המחוממת לבית החולים "ביקור חולים" בירושלים.

"לידות באמבולנס תמיד מכניסות אותנו למתח עד שנשמע הבכי הראשון של התינוק", סיפרה הפרמדיקית. "אך הלילה בשלג הלידה הצריכה יתר תשומת לב בשל הקור העז שבחוץ והכבישים המסוכנים. אני שמחה שהלידה הסתיימה בשלום ומברכת את המשפחה מזל טוב לרגל ביתם החדשה".