פמלה אנדרסון בפנייה נרגשת לראש הממשלה נתניהו

היא מוכרת בתור כוכבת הוליוודית שכבשה את שנות ה-90 עם סדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ", אבל בשנים האחרונות את מירב תשומת הלב מושכת פמלה אנדרסון בזכות פעילותה למען בעלי החיים. במכתב ששיגרה לרה"מ נתניהו לאחר ביקורה בישראל, הפצירה בו לתמוך בחוק הפרוות בכנסת

פנייה נרגשת, אנדרסון (רונן מחלב)

השחקנית פמלה אנדרסון סיימה לאחרונה ביקור בזק בישראל, שבו נהנתה מהשמש המקומית, סיירה בירושלים, טבלה בים המלח ולא ויתרה על מרבית האתרים המוכרים לכל תייר המבקר בארץ. כעת מתברר שלאנדרסון, פעילה ותיקה ומוכרת למען זכויות בעלי חיים, הייתה מטרה נוספת בביקור - ליצור קשר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רגע לפני שארזה את המזוודות ועלתה על מטוס חזרה לביתה בלוס אנג'לס, שיגרה אנדרסון מכתב לראש הממשלה שבו הפצירה בו לתמוך בחקיקה לאיסור מכירת פרוות. "באמצעות השלמת החקיקה, ישראל תוכל לשמש דוגמא ומופת של חמלה לשאר מדינות העולם", כתבה.

אנדרסון, כוכבת עבר המוכרת בעיקר בשל השתתפותה בסדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ", סיפרה במכתבה לראש הממשלה על הביקור בארץ, שלדבריה שינה את חייה. "אני פונה אליך בבקשה לעשות כל שביכולתך לסייע להעביר את הצעת החוק ההיסטורית, שעליה חתמו 40 חברי כנסת", הוסיפה.

יסכים להצעה למפגש? נתניהו (AP)

הכוכבת שמשמשת כדירקטורית של כבוד בארגון PETA (אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים), הוסיפה וכתבה כי "העולם רווי באלימות אנושית מסוגים רבים שקשה מאוד להיאבק בהם, הטלת איסור על מכירת פרוות היא דרך פשוטה לשים קץ לאלימות חסרת ההיגיון שאנחנו ממיטים על בעלי החיים".

הצעת החוק לאיסור סחר בפרוות הוגשה לאחרונה על ידי חברי הכנסת רות קלדרון וניצן הורוביץ, ונועדה ללכת בעקבות מספר ערים ומחוזות ברחבי העולם שכבר אסרו על הסחר כמו דבלין ופינגל באירלנד, ומערב הוליווד בארה"ב. אנדרסון, שהפכה בשנים האחרונות לפנים של המאבק, סיימה את מכתבה לנתניהו בתודות חמות ובהזמנה למפגש: "אני מקווה שיום אחד יהיה לי הכבוד לפגוש אותך אישית".

עכשיו הכל בידיים של נתניהו.