בת 27 מאושפזת במצב קשה מאוד עקב סיבוך נדיר בלידה

ימים ספורים לאחר שילדה תינוקת בריאה, התמוטטה צעירה בת 27 בבית החולים הלל יפה ואיבדה את הכרתה. מאז היא מאושפזת במצב קשה מאוד במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים הלל יפה בחדרה, לאחר שסבלה מסיבוך נדיר בלידה. לאחר שעברה כבר שתי החייאות, בבית החולים נאבקים על חייה של היולדת שהתחתנה רק לפני שנה

(AP)

מאבק על חייה של יולדת: צעירה בת 27 מאושפזת מזה שלושה שבועות ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים הלל יפה בחדרה כשמצבה מוגדר קשה מאוד - זאת בעקבות סיבוך נדיר במהלך הלידה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מספר ימים לאחר שילדה תינוקת בריאה, התמוטטה הצעירה ואיבדה את הכרתה ומאז היא מאושפזת כשהיא מורדמת ומונשמת, זאת בשל סיבוך של רעלת היריון. מאז אשפוזה היא עברה החייאה כבר פעמיים ונשקפת סכנה לחייה.

בתה של הצעירה, שנולדה בריאה, כבר השתחררה ביחד עם האב לביתה, אך כעת מתפללים בני המשפחה להחלמה מהירה של האם הטרייה. מדובר בלידה הראשונה של הצעירה, שהתחתנה רק לפני כשנה.

מדי שנה נפטרות בישראל בממוצע שש יולדות במהלך הלידה, מסיבוכים כמו רעלת היריון, תסחיף מי שפיר וסיבוכים נוספים.

מבית החולים הלל יפה נמסר בתגובה: "משפחתה של האישה מעודכנת בכל שלב ושלב. כמו כן, נמסרה הודעה למשרד הבריאות. הצוות ביחידה לטיפול נמרץ כללי ומיטב מומחי בתי החולים ממשיכים לעשות ככל הניתן כדי לשפר את מצבה".