הרכב התקלקל, הסיוע לילדים תקוע

עמותת "רחשי לב" פועלת שנים ארוכות למען ילדים חולי סרטן ומסייעת לצאת קצת משגרת הטיפולים. כעת כלי הרכב היחידי בעמותה שבק חיים ומתנדביה מחפשים פתרון ועזרה

הרכב התקלקל – פעילות העמותה פסקה

עמותת "רחשי לב" - מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן בישראל, המסייעת מדי שנה יותר מ-500 ילדים חולי סרטן שמה לה למטרה לשפר את חייהם של הילדים ובני משפחותיהם על ידי בנות השירות והמתנדבים הרבים המקיימים פעילויות משמעותיות ובמסגרתן מוציאים בין היתר ילדים בסוף יום טיפולים מתיש לבילוי שמספק הכח הדרוש להם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחרונה, הרכב היחיד ששימש המתנדבים למגוון הפעילויות יצא מכלל שימוש, ומעמיד את סוג פעילות חשובה זו בצורך למציאת פתרון מהיר.

זה כבר יותר מ-25 שנה שהעמותה הממומנת מתרומות בלבד מעניקה תמיכה נפשית לילדים חולי סרטן ברחבי הארץ.

בין הפעילויות שמקיימת העמותה - טיולים ברחבי הארץ ומופעי בידור, כשברקע בשנת 2007 הוקם בית הילד במסגרתו מלונית פאר במרכז הרפואי שיבא בתל השומר.

"כשלוקחים ילד חולה ומבוהל שוברים לו את שגרת היום יום, ופתאום הוא מרוגש ומחויך - ממש אפשר לראות את השינוי על פניו", מספר אלון לופוביץ' המתנדב בעמותה מזה שמונה שנים. "זה לא רק שינוי חיצוני, זה משפיע עליו בכל קנה מידה - אפילו ספירות הדם שלו יוצאות טוב יותר אחר כך".

אבל עכשיו, כאמור, הפרויקט המבורך נעצר. "עד לפני כמה שבועות כל הפעילויות שלנו התרחשו בעזרתו של רכב סיאט דגם שנת 2001 שכבר הספיק לחרוש את כל הארץ לאורכה ולרוחבה", מסביר לופוביץ'. "אני קורא לכל מי שביכולתו לעזור לנו עם תרומת כלי רכב שמסוגל לעמוד בנסיעות ארוכות כדי שנוכל להמשיך ולעזור לילדים. תמיד יש אופציה לקחת אותם לטיול או להופעת בידור, אבל עכשיו הכל תלוי באנשים ברחשי לבם של הקוראים".

לפניות: אלון לופוביץ
Alonlupo@gmail.com