הכינה חביתה - ונדהמה לגלות עוּבר אפרוח

זוהר סעדיה, תושבת קיבוץ גבת שבעמק יזרעאל, שברה ביצה ולמרבה התדהמה גילתה "שקיק שקוף ובו עוּבר אפרוח". לדבריה, ניסיונותיה לקבל תגובה מהחברה המשווקת העלו חרס. את התמונות המטרידות היא העלתה לפייסבוק. "מזל שיש את הבמה הזו", כתבה. המשק: "באם יימצא שיש להפיק לקחים מאירוע זה - נפיק אותם במלואם"

ביצת "הפתעה": מה היה קורה לו חשקה נפשכם בחביתה תמימה, ובעוד אתם מנסים לשבור את הביצה אל תוך המחבת - הייתם מגלים לא אחר מאשר עוּבר אפרוח? זה מה שטוענת זוהר סעדיה, תושבת קיבוץ גבת שבעמק יזרעאל, שקרה לה. את תמונות האירוע המטריד היא העלתה לדף הפייסבוק שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היום נתקלתי בדבר מגעיל ביותר!", כתבה סעדיה. "בעודי מתכוננת להכין חביתה לבני ,הוצאתי תבנית טרייה של ביצים מהמקרר, הקשתי עם הביצה על השיש כדי לפתוח אותה והפלא ופלא - היא לא נפתחת. קליפתה נשברת, אך שקיק שקוף לא נקרע ומתוכו בצבצה עין קטנה וסגורה ומקור פצפון של אפרוח עוברי".

"שקיק שקוף מהביצה" (זוהר סעדיה, פייסבוק)

לדבריה, בתחילה נבהלה, אך הדבר שהטריד אותה יותר מכל "היא דווקא תגובתו של המשק, הנחשב למשק 'על רמה'". סעדיה טוענת כי בחברה "התנערו לחלוטין מהעניין, סירבו לשוחח איתי בטענה ש'זה לא יכול להיות'". מזועזעת, ניגשה אל הסופרמרקט המקומי שבו רכשה את תבנית הביצים, שם שוחחו עם המשווק, ש"התנער לחלוטין ואמר שלא יכול להיות דבר כזה".

טענה: "במשק התנערו" (זוהר סעדיה, פייסבוק)

סעדיה מציינת, כי המשיכה לנסות וליצור קשר עם החברה כדי לברר את פשר המקרה, אך כל ניסיונותיה לעשות כן עלו בתהו. "אז עובדי, מנהלי ומשווקי המשק - לא רציתם לראות, לא רציתם להאמין ולמזלי קיימת במה כל כך נפלאה כאן (בפייסבוק)", הוסיפה.

מהחברה המשווקת את הביצים נמסר בתגובה: "נציין כי אנו משווקים ומייצרים כעשרה מיליון ביצי מאכל מדי חודש מזה עשרות שנים ומעולם לא ראינו אפרוח בביצת מאכל שלנו ולא קיבלנו אף תלונה כזו שנמצאה כנכונה לאחר בדיקה".

עוד צוין, כי "לצערנו, הלקוחה לא ראתה לנכון להעביר לנו את הביצים האמורות ומשכך אין באפשרותנו להמשיך בבדיקה. נשמח לעמוד בקשר עם הלקוחה ועם כל גורם אחר על מנת לבדוק נושא זה עד תומו, ובאם יימצא שיש להפיק לקחים מאירוע זה - נפיק אותם במלואם".