רקדה בחתונתה - ושברה את הירך

ליל הכלולות של בני הזוג כרמל ובארי הלחמי, שנישאו זה לזו בערב סוכות, הסתיים בבית החולים. הסיבה: הכלה הטרייה החליקה ממשטח עץ בעת שנישאה על ידי חבריו של החתן. כתוצאה מכך - שברה את ירכה ונזקקה לפינוי לבית החולים

החופה הסתיימה בשבר בירך , כרמל הלחמי (צילום: מירב יהב)

הסיוט של כל כלה הפך למציאות: בני הזוג כרמל ובארי הלחמי סיימו את מה שאמור היה להיות הלילה המאושר בחייהם - בחדר המיון של בית החולים העמק בעפולה, לאחר שהכלה נפלה ממשטח עץ שהוחזק על ידי חבריו של החתן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מיד בתום טקס החופה, פצחו בני הזוג הנרגשים בריקוד סוער, כשהם מוקפים על ידי חבריהם ובני משפחתם. אלא שאז, החליטו חבריהם להרקיד את בני הזוג על משטח עץ מוגבה. השניים הונפו מעל משטח העץ כשחבריו של החתן אחזו בו. בשלב זה איבדה הכלה כרמל את שיווי המשקל ונפלה ארצה בחוזקה.

כתוצאה מהנפילה, שברה הכלה כרמל את ירכה ונזקקה לטיפול רפואי בבית החולים. "הרגשתי כאב חד ברגל", סיפרה. "כל האורחים רצו אליי והקיפו אותי כשהם המומים. מיד הזמינו אמבולנס שפינה אותי למרכז הרפואי העמק ותוך דקות התמלא כל חדר המיון באורחים שלנו שהיו לבושים בשמלות נשף ובחליפות".

כשהגיעה כרמל אל המוסד הרפואי, ביצע הצוות הרפואי את הבדיקות הדרושות לאבחון הפגיעה שנגרמה לה. בבדיקות הדמייה שבוצעו בחדר המיון נמצא כי היא סובלת משבר מורכב בירך השמאלי, באופן שהצריך ניתוח אורתופדי דחוף לשחזור וקיבוע של העצם הפגועה.

הכלה נותחה בהצלחה ולאחר מכן הועברה לאשפוז במחלקה האורתופדית. הרופאים המנתחים צופים שבסופו של תהליך השיקום תחזור הרגל לאיתנה. ראיה לכך היא שהבוקר כבר הצליחה הכלה לרדת לראשונה ממיטתה ולהתהלך בכוחות עצמה.