חג שמח: 150 אלף יצאו אל הטבע

הישראלים ניצלו את מזג האוויר הנוח וכמיטב המסורת חגגו את יומו הראשון של חג הסוכות בחיק הטבע. מרשות הטבע והגנים נמסר כי עומס מטיילים הורגש בגן הלאומי בקיסריה, במבצר אפולוניה ובמצדה

רבים גדשו את אתרי רשות הטבע והגנים, ארכי (חדשות 2)

כמיטב המסורת ניצלו רבים בישראל את מזג האוויר הנעים השורר ברחבי הארץ ויצאו אל חיק הטבע. במהלך היום ביקרו כ-150 אלף בני אדם באתרי רשות הטבע והגנים הלאומיים בצפון הארץ ובדרומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך היום הראשון לחג הסוכות, ביקרו המוני בית ישראל בשמורות הטבע ואף באתרים ההיסטוריים הפזורים בישראל. מרשות הטבע והגנים נמסר כי בין האתרים בהם הורגש עומס מבקרים ניתן למנות את הגן הלאומי בקיסריה, מבצר אפולוניה, שמורת עין חמד, הגן הלאומי במצדה והשוק הנבטי שבממשית.

בנוסף ציינו ברשות הטבע כי עומס מבקרים ניכר גם בנחלים ובמקורות המים השונים. ביממה האחרונה הגיעו ישראלים רבים אל שמורת הבניאס, המג'רסה ותל דן שבנחלי רמת הגולן, וכן לנחל עין גדי הסמוך לים המלח.

ברשות הטבע והגנים הביעו שביעות רצון ממספר המטיילים הגבוה שיצאו אל הטבע ביומו הראשון של החג. "המטרה שלנו היא להוציא את המשפחה הישראלית את אתרי הטבע והמורשת", הסביר עוזי ברזילאי, מנהל חטיבת קהל וקהילה ברשות הטבע והגנים. "רצינו שהציבור ייהנה משפע הפעילויות שהכנו, שלצד ההנאה מהן יש בהן ערך מוסף", הבהיר.