אחיות בנות שש ותשע תרמו שיער לחולות סרטן

לאחר שראו כיצד חברתה של אמן מאבדת את שיערה עקב המחלה, החליטו האחיות מור ועדי אבלסון מבאר שבע לתרום את שיערן לייצור פאות. הן הגיעו עם אמן למספרה המיוחדת של עמותת פ.ל.א בבית החולים סורוקה

בנות שש ותשע תורמות שיער (בית החולים סורוקה)

מור ועדי אבלסון, אחיות בנות שש ותשע מבאר שבע, תרמו שיער לייצור פאות לנשים חולות סרטן. הן קיבלו את ההחלטה לבצע את המחווה המרגשת לאחר שחברתה של אמן חלתה בסרטן השד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ענת אבלסון, אמן של עדי ומור, שכבר תרמה את שיערה, הגיעה איתן למספרת עמותת פ.ל.א, "פאה לכל אישה", שנחנכה לאחרונה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. "לפני כשנה חלתה חברה טובה שלי בסרטן השד, והבנות ראו כיצד שערה נשר במהלך הטיפולים הכימותרפיים", סיפרה ענת. "עדי, בתי הקטנה, פנתה אליי ואמרה שהיא רוצה לתרום את שערה לנשים שחולות בסרטן. שמענו על המספרה המיוחדת שנפתחה ומיד הגענו לכאן".

מספרת פ.ל.א בסורוקה מציעה שירותי טיפוח, תספורות והתאמת פאות לנשים חולות סרטן שמתמודדות עם נשירת שיער בזמן הטיפולים הכימותרפיים. מטרת המספרה היא למנוע מהנשים מבוכה ולהתאים להן פאה קרובה כמה שיותר לשיערן המקורי. היא הוקמה במסגרת שיתוף פעולה של בית החולים עם מעצב השיער ומומחה הפאות אלי בן זיקרי, יושב ראש עמותת פ.ל.א.