שליח חב"ד שנורה ברוסיה - יצא מכלל סכנת חיים

בית החולים בילינסון מדווח על שיפור משמעותי במצבו של רב חב"ד עובדיה איסקוב, שנורה בידי אלמונים בעיר דרבנט שברוסיה. מבית החולים נמסר כי לא נשקפת סכנה לחייו של הרב, שהוטס אתמול מרוסיה לקבלת טיפול רפואי בישראל

יצא מסכנת חיים. הרב איסקוב (אתר חב"ד שטורעם.נט)

שיפור במצב של שליח חב"ד הרב עובדיה איסקוב, שנורה על ידי אלמוני במחוז דגאסטן שברוסיה. הרב, המאושפז בבית החולים בילינסון - יצא מכלל סכנת חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבית החולים נמסר כי הרב נושם בכוחות עצמו אך עדיין נמצא במחלקת טיפול נמרץ. שליח חב"ד, שנפצע קשה מהירי, אינו מסוגל לדבר ונמצא תחת השגה צמודה של רופאיו. כל העת שוהים סמוך למיטתו נציגי חב"ד שדואגים לשלומו.

אתמול הוטס איסקוב לישראל במטוס רפואי של זק"א ועליו צוות רופאים בכירים. "מדובר בטיסה מאוד מורכבת, הרב עדיין מורדם ומונשם ומצבו מוגדר קשה, במשך כל הטיסה צוות הרופאים לא הפסיק לרגע לטפל ברב", סיפר מתי גולדשטיין, ראש אגף מגן בזק"א. "אמבולנס שהמתין סמוך למסלול הנחיתה פינה אותו לבית החולים".

מטוס זק"א בנתב"ג, אתמול (זק"א)

הרשויות במדינה עדכנו את אישתו וארבעת ילדיו בפרטי החקירה, וההערכה היא שהוא נורה על רקע אנטישמי. "הוא גר שם כבר תשע שנים. אף אחד לא יודע למה זה קרה, זה מקום מאוד אסלאמיסטי, אני חושד שזה קשור לזה", אמר אתמול לחדשות 2 באינטרנט ברוך גורין, דובר איגוד הקהילות היהודיות בחבר העמים.