חשש לקרינה? השלט שהבהיל את תושבי חיפה

תושבת העיר נתקלה בשלט המזהיר מפני קרינה רדיואקטיבית ברחוב הלל. לאחר שהזהירה את חבריה המתגוררים ברחוב, פנתה לעירייה שהבהירה – מדובר בטעות של קבלן, לא נשקפת סכנה. "אנחנו עדיין לא רגועים ורוצים הבהרה", אמרה בשיחה עם חדשות 2 Online

השלט בחיפה (סוהיר זועבי)

תושבים באזור חיפה, שעצביהם גם כך מעט רופפים בתקופה האחרונה בעקבות הפרסומים אודות הקשר בין זיהום האוויר לבין רמת התחלואה, חוששים כעת ממקור נוסף לדאגה - בעקבות שלט מסתורי שהופיע ברחוב בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוהיר זועבי, תושבת העיר, הבחינה הבוקר (שלישי) בשלט המזהיר מפני קרינה רדיואקטיבית ברחוב הלל. זועבי המבוהלת מיהרה להתקשר לחבריה המתגוררים ברחוב ולעדכן אותם בדבר קיום השלט.

מיד לאחר מכן היא פנתה למוקד העירייה בניסיון לברר מה עומד מאחורי השלט המבהיל. בתום בירור הבהירו לה הנציגים כי העירייה אינה עומדת מאחורי הנחת השלט וכי האחראי הוא הקבלן שבחר בשלט לא נכון. בעירייה הדגישו כי לא נשקפת כל סכנה.

"אנחנו עדיין לא רגועים, במיוחד לאור כל הפרסומים על הזיהום בחיפה והסכנות הבריאותיות", הדגישה זועבי בשיחה עם חדשות 2 Online. "אומרים לנו שהקבלן טעה, אבל לא ברור לנו מדוע הוא הביא שלט ושם אותו שם. אנחנו רוצים הבהרה".

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "עם היוודע הדבר נשלחו למקום פקחי עירייה אשר הסירו את השלט. התברר כי לא העירייה הניחה את השלט במקום, אלא ככל הנראה הקבלן שעבד במקום. הנושא ייבדק מול הקבלן".