סוף שבוע נוח למטיילים: מזג האוויר - ללא שינוי ניכר במידות החום

יום שישי, שהחל באווירה מעט מעוננת, מתאפיין במזג אוויר נוח שצפוי להימשך גם מחר. בתחילת השבוע תחל מגמת התחממות שתישבר במהלך השבוע הבא. לידיעת המתרחצים בים התיכון: יש להישמע להנחיות המצילים בחופים ולהיזהר מצריבות המדוזות

מזג אוויר נוח לעונה, חופי ת"א (עיריית ת"א)

על אף שכבר לפני מספר שבועות הוכרזה פתיחתה הרשמית של עונת הקיץ, צפוי מזג האוויר במהלך היום להיות מעונן חלקית. ברוב אזורי הארץ ישרור מזג אוויר נוח לעונה ולא יחול שינוי ניכר בטמפרטורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

לגולשים שיחליטו לנצל את סוף השבוע לטיולים ולנופש תחת כיפת השמים צפוי מזג אוויר נוח לעונה. במהלך היום יגיעו הטמפרטורות בגולן ל-31 מעלות, בחיפה ל-29, בטבריה 36, בת"א ובאשקלון ל-29, בירושלים ל- 28, בבאר שבע -37, ובאילת צפויות מידות החום להגיע ל-40 מעלות בשעות הצהריים.

גבול הצפון (חדשות 2)

בעקבות הרוחות שיורגשו במקומות שונים ברחבי הארץ, יגיעו הגלים בים התיכון לגובה של 60-140 ס"מ. על המתרחצים לשים לב לצבע הדגלים בחופים השונים, שכן הים יהיה גלי. בנוסף, על פי התחזיות ישנה תנועה ערה של מדוזות ממישור החוף הדרומי לכיוון צפון, והמתרחצים עלולים לחוש בצריבותיהן בחופים שונים לאורך מישור החוף.

יש להישמע להנחיות המצילים בחופים, אילוסט (חדשות 2)

מזג האוויר בשבת: נוח

תנאי מזג האוויר שיורגשו במהלך היום, צפויים להימשך גם מחר. מזג האוויר בשבת לא ישתנה ויהפוך את סוף השבוע כולו לנעים לשהייה מחוץ לבית. ביום ראשון תיפסק מגמה זו ותחל התחממות באזורים שונים. הטמפרטורות יעלו ועומס החום ייעשה כבד. מגמה זו תימשך גם ביום שני, אך היא צפויה להישבר באמצע השבוע הבא.