שר החינוך שי פירון הובהל לבית החולים

עם נחיתת מטוס ראש הממשלה בנמל התעופה בן גוריון הערב, חש שר החינוך שי פירון שלא בטוב. הרופא שהתלווה למשלחת הורה על פינויו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה להמשך בדיקות ומעקב; חשד שעבר אירוע לבבי, בתום הבדיקות סיפר פירון כי הוא חש בטוב, אך הוא יישאר להשגחה במשך הלילה

דרמה בנמל התעופה בן גוריון: שר החינוך שי פירון הובהל הערב (ה') לבית החולים לאחר שלא חש בטוב עם נחיתתו בארץ מפולין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מטוסו של ראש הממשלה נתניהו נחת הערב בנמל התעופה בן גוריון לאחר ביקור באושוויץ, שאליו התלווה גם שר החינוך. עם רדתו מהמטוס, דיווח שר החינוך כי הוא סובל מכאבים בחזה. רופא המשלחת העניק לו טיפול תרופתי והשר פונה בניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהוא בהכרה ומצבו טוב. כעת נבדק האם עבר אירוע לבבי. 

דוברו של פירון מסר כי "שר החינוך חש ברע במהלך הטיסה חזרה ארצה מפולין. הוא קיבל טיפול ראשוני במהלך הטיסה ועם הנחיתה נלקח לבדיקות בבית החולים בילינסון. בעצת הרופאים, יישאר פירון להמשך בדיקות ולהשגחה למשך הלילה".

"הוא בסדר", היו"ר לפיד מרגיע (AP)

גם שר האוצר יאיר לפיד ויושב ראש המפלגה של פירון התייחס הערב למצבו בתחילת דבריו בצ'ט השבועי בעמוד הפייסבוק שלו. "הוא בסדר", אמר לפיד. "שי פירון חש ברע במהלך טיסה מפולין לישראל, הוא נבדק על ידי רופא ופונה בהכרה לבית החולים".

"הוא מרגיש טוב", המשיך לפיד. "לא עשו לו צינתור - בטח אסע לבקר אותו ולהציק לו עוד הלילה‬", סיים שר האוצר. מבית החולים בילינסון נמסר כי בעצת רופאיו יישאר הלילה השר פירון בבית החולים, להמשך בדיקות והשגחה.