המופע להצלת אייל הקטן

כשהיה אייל גזית בן 4 הוא חלה בסרטן אלים במיוחד. במשך שנה וחצי הוא עבר טיפולים יקרים בגרמניה, ששיפרו את מצבו, אך כשהכסף אזל נאלצו בני המשפחה לשוב לארץ. כעת הם מנסים לגייס מאות אלפי שקלים ומקיימים במוצ"ש מופע התרמה בהשתתפות שלומי שבת, ליאור נרקיס ואמנים נוספים. "נעשה הכול כדי להציל את אייל", אומרת אמו

אייל גזית בן ה-8 חולה בסרטן אלים במיוחד שמסכן את חייו. אחרי שהרופאים בישראל הרימו ידיים, משפחתו של אייל נסעה לגרמניה, שם החל בסדרת טיפולים שעשויים להציל את חייו. בחודש שעבר שבה המשפחה לישראל, כיוון שהכסף לטיפולים היקרים אזל. כעת הם מנסים לגייס את הסכום באמצעות מופע התרמה שיתקיים בסוף השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטיפולים שעבר אייל הקטן בגרמניה במשך שנה וחצי נתנו לו תקווה מחודשת, למרות שהחלישו אותו וגרמו לו לשבר באגן. אבל הכסף שגייסה המשפחה אזל, וקופת החולים לא אישרה את המשך מימון הטיפול - ואייל והוריו נאלצו לחזור לארץ. 

"החיים שלנו השתנו מן הקצה אל הקצה", מספרת מירב, אמו של אייל, לחדשות 2 באינטרנט. "בגיל ארבע וחצי אייל חלה, אחותו אריאל בדיוק עלתה אז לכיתה א', ובמקום שכל הפוקוס יהיה עליה, הכל סבב סביב אייל והמחלה שלו. נאלצנו לעזוב את העבודות שלנו, למכור את הרכוש שלנו, לעשות הכל כדי שנוכל להציל את אייל שלנו".

"האמנים נרתמו בשמחה"

בהמלצת הרופאים עברו בני המשפחה לפני שנתיים וחצי לגרמניה. בשנה הראשונה הם חיו על קו גרמניה-ישראל, ולאחר שנה החליטו להשתקע במדינה. "הטיפולים היו קשים, אבל נסבלים", משחזרת מירב. "אי אפשר להסביר עד כמה הם סייעו לאייל. ממש הרווחנו שנתיים וחצי". כעת, אומרת האם, הם זקוקים ליותר מ-300 אלף דולר כדי שיוכלו לחזור ולהיאבק על חייו של הבן.

במוצאי השבת הקרובה בשעה 21:00 ייערך מופע התרמה מיוחד, בהנחיית יעל בר זוהר, באולם ה-AVENUE בקריית שדה התעופה, ובהשתתפות אמנים רבים, ביניהם שלומי שבת, ליאור נרקיס, רגב הוד ואחרים. כרטיסים ניתן לרכוש 24 שעות ביממה באתר "הדרן". עלות הכרטיס - 130 שקלים ליחיד או 200 שקלים לכרטיס זוגי.

רועי מטרסו, מנהל חברת "קווין הפקה ושיווק" המפיקה את המופע בשיתוף עם עמותת "להושיט יד", קורא לציבור לרכוש כרטיס ולתרום: "עבדנו על ההפקה הזו ממש קשה בזמן מועט וחשוב לקנות כרטיסים. כל האמנים נרתמו בשמחה למטרה, הם לא התלבטו בכלל".

לתרומות:

באתר העמותה

חשבון 503183 בבנק הפועלים סניף 614, לציין עבור הילד אייל גזית

בדואר לכתובת: עמותת "להושיט יד", רחוב יהודה הנשיא 81/5 אלעד מיקוד 40800 

בטלפון: 24 שעות ביממה 03-9090882 או 03-9533730