צפו: הזמר שאיבד את קולו

עדן בן ה-36 היה זמר טנור מוצלח שהופיע בכל העולם, אך לפני כשנה וחצי הוא חלה במחלת הסרטן וגידול אגרסיבי במוח גרם לו לאבד את קולו. כעת הוא לא רק מתקשה לשיר, אלא מתקשה לדבר. טיפול חדשני בארה"ב עשוי להציל את קולו, אך עלות הטיפול גבוהה מאוד. חבריו של עדן מקיימים ערב התרמה כדי לגייס כספים לניתוח

עדן בן ה-36 הוא זמר טנור מוכשר שחלה לפני כשנה וחצי בסרטן ואיבד את קולו. טיפול ניסוני בארה"ב יוכל לגרום לו לשוב ולדבר ואולי אפילו לשוב לשיר. כדי לסייע לו במימון הטיפול היקר, מתגייסים חבריו לערב התרמה שיערך היום. יעל אודם פגשה את עדן וחבריו בחזרה האחרונה לקראת ההופעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לעדן יש גידול אגרסיבי במוח, הגידול לקח ממנו הכל. אך הכי גרוע - הוא לקח ממנו את הקול. עד לפני שנה וחצי היה עדן זמר טנור מאוד מצליח שהופיע בכל העולם.

חבריו של עדן רוצים לעזור לו לחזור לשיר (חדשות 2)

היום, ברידיניג 3 בתל אביב יפגשו חבריו של עדן לערב התרמה מיוחד עבורו. היעד הוא גיוס חצי מיליון שקלים בכדי לממן טיפול ניסיוני בארה"ב. לערב יגיעו אמנים מצליחים רבים מהארץ והכל לשם תרומה עבור הניתוח של עדן.

כששואלים את עדן על איזה במה ירצה להופיע כשיחלים, הוא מספר שההופעה פחות חשובה מההחלמה עצמה: "זה לא ממש מעניין אותי, אני רק רוצה להיות בריא. קודם כל לדבר נורמאלי - לפני הכל", אומר עדן.

 לתרומות עמותת קו לחיים: 03-9250505