צפו: קשיש אגר אשפה במשך 18 שנים

קשיש כבן 80 שמתגורר בראש העין אוגר חפצים בביתו במשך שנים, כחלק מהפרעה נפשית ממנה הוא ככל הנראה סובל. שכניו התלוננו על מה שהפך למפגע תברואתי והיום פינתה העירייה את ערימת האשפה הענקית מתחומי הבית. כך זה נראה

תושבי רחוב אחד בראש העין גרים במשך שנים ליד בית שבו מתגורר קשיש הסובל ככל הנראה מהפרעה נפשית בשם "אגרנות כפייתית", הגורמת לסובלים ממנה לאסוף באופן אובססיבי חפצים חסרי שימוש וערך. לדבריהם, ב-18 השנים האחרונות, מאז הפינוי האחרון שנערך בביתו - אגר הדייר טונות של אשפה, שהפכה למפגע תברואתי של ממש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחת הדיירות, שלדבריה פנתה לרשויות כדי שיטפלו בנושא, טוענת כי העירייה אמנם הגיעה לפנות - אך המשטרה הקציבה פרק זמן של יממה אחת בלבד כדי לבצע את הפינוי. "במשך השנים התלוננו על הדבר הזה", סיפרה אחת מדיירות הרחוב לחדשות 2 באינטרנט.

"הוא אוגר דברים שהוא לא צריך. באחת הפעמים ראיתי נחש שיצא מהבית, כמו גם נמיות ועכברים, סיפרה. לדבריה, מדובר בבית הבנוי על שטח של "כמעט דונם, שבו מאוחסן הרבה זבל".  

מעיריית ראש העין נמסר כי "מתוך דאגה לרווחת התושבים, פעלה עיריית ראש העין על פי צו בית משפט, וטיפלה בנושא ברגישות רבה תוך עירוב אנשי הרווחה ושיחות ארוכות עם התושב. היום, אנשי המקצוע של העירייה נכנסו לשטחו הפרטי של התושב, ופינו על חשבון העירייה חלק גדול מהזבל שאגר התושב במשך השנים".