הכסף נגמר - אייל בן ה-8 הפסיק את הטיפולים נגד הסרטן בגרמניה

אייל גזית חולה בסרטן אלים במיוחד. התקווה שלו ושל הוריו כעת היא טיפול מיוחד בגרמניה אותו כבר החל לעבור, אבל עכשיו הוא חזר לארץ. הטיפול הופסק באמצע כי למשפחה נגמר הכסף למימון הטיפול

אחרי יותר משנה וחצי של טיפולים רפואיים קשים בגרמניה, אייל גזית בן השמונה חזר היום לישראל . הוא התקבל על ידי בני משפחתו בחיבוקים ונישוקים - הוא זקוק עכשיו להרבה תמיכה כדי להמשיך להילחם במחלה הקשה.

אייל חולה בסוג אלים במיוחד של סרטן, והרופאים בארץ כבר הרימו ידיים. הטיפולים שעבר בגרמניה נתנו לו תקווה מחודשת, למרות שהחלישו את אייל וגרמו לו לשבר באגן. אבל עכשיו - נגמר הכסף, אז אייל והוריו חזרו לארץ.

"אנחנו חייבים 150 אלף יורו בגרמניה, אחרי ששילמנו על הטיפולים", אמרה אמו של של אייל מירב. עירא, אבא של אייל, מנסה להיות חזר. "אנחנו אוספים כוחות חדשים, וממשיכים הלאה", אמר. "אנחנו חייבים למצוא משהו שיעזור".

הוריו של אייל עזבו את עבודתם כבר לפני ארבע שנים וחצי. הם מקדישים את עצמם למלחמה על חייו של אייל, וזה לא קל. "כשאמא ואבא בוכים, אני מחבק אותם", אומר אייל.

טיפולים ניסיוניים, כמו אלה בהם החל אייל בגרמניה, אינם מממונים על ידי קופות החולים. הוריו של אייל ינסו עכשיו לגייס עוד כסף בארץ, כדי להמשיך במלחמה על חייו.

לתרומות:

באתר העמותה

חשבון 503183 בבנק הפועלים סניף 614, לציין עבור הילד אייל גזית

בדואר לכתובת: עמותת "להושיט יד", רחוב יהודה הנשיא 81/5 אלעד מיקוד 40800 

בטלפון: 24 שעות ביממה 03-9090882