יולדת סבלה מכאבים - ונדהמה: הרופאים שכחו תחבושת בגופה

האישה, שתינוקה נולד בריא ושוחררה לביתה בתום ההליך הרפואי, התלוננה על כאבים עזים ושבה לבית החולים לבדיקה חוזרת, שבה התברר כי בשל טעות אנוש - נשכח בגופה פד לספיגת דם. מבית החולים נמסר, כי "עם גילוי המקרה, הוצאה התחבושת באופן מיידי והיא שוחררה תוך ימים ספורים בבריאות שלמה"

מקרה חריג בבית החולים איכילוב בתל אביב: יולדת ששוחררה לביתה בתום אשפוזה החלה לסבול כעבור ימים ספורים מכאבים עזים בבטנה. בבדיקה חוזרת התברר: בגופה נשכחה תחבושת שגרמה לזיהום חריף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש במוסד הרפואי לפני כשבוע. לאחר שהלידה הסתיימה בהצלחה, שוחררה האישה לביתה. כשגברו הכאבים והיולדת הטרייה לא הייתה יכולה לשאתם יותר, חזרה האחרונה לבית החולים והתלוננה על המיחושים.

בבדיקה שנערכה לה מצאו הרופאים תחבושת שנשכחה בבטנה וגרמה לזיהום ולכאבים העזים. היא אושפזה למשך חמישה ימים ומצבה מוגדר כעת טוב.

מבית החולים נמסר בתגובה, כי "בבית החולים איכילוב נולדו בשנה האחרונה כ-11 אלף תינוקות בריאים למשפחות מאושרות. בלידה המדוברת הרופא עצר דימום על ידי תפירה ושימוש בתחבושת, אך לצערנו עקב טעות אנוש הוא שכח לסלקו בתום התאונה. עם גילוי המקרה הוצאה התחבושת באופן מיידי והיא שוחררה תוך ימים ספורים בבריאות שלמה. בית החולים מצר על המקרה".