מפגש פסגה בספארי: קרן פלס וריהאנה

הקרנפה החדשה בספארי, שהגיעה לפני כחודש מדרום אפריקה ונקראה על שם הכוכבת הבינלאומית, נפגשה היום לראשונה עם הקרנפה שקיבלה את שמה של הזמרת הישראלית הפופולארית. השתיים חיככו קרניים במחווה של ידידות והשתכשכו יחדיו באמבטיית בוץ

מפגש זמרות בספארי (דוברות הספארי)

כחודש לאחר הגעתה של ריהאנה - הקרנפה החדשה מדרום אפריקה - לספארי ברמת גן, נערך היום מפגש פסגה עם כוכבת אחרת של גן החיות - הקרנפה קרן פלס. השתיים חיככו קרן בקרן במחווה של ידידות, ואף חלקו אמבטיית בוץ משותפת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כחודש, הגיעה מגן החיות פרטוריה בדרום אפריקה קרנפה צעירה בת שנתיים ושבעה חודשים, שזכתה להיקרא על שמה של הזמרת והכוכבת הבינלאומית ריהאנה.

במשך התקופה הזאת היא שהתה באזור מגודר ונפרד משאר הקרנפים, אך בסמוך אליהם. במהלך התקופה הזה, שאר הקרנפים התקרבו לאזור של הקרנפה החדשה והכירו אותה מבעד לגדר.

בספארי כבר מצפים לצאצאים של ריהאנה

הבאת קרנפה לספארי, ארכיון (טיבור יגר)

הבוקר, לאחר שהמטפלים ראו כי בין ריהאנה ובין הקרנפים האחרים נוצר קשר טוב, הם החליטו להוציא אותה לשטח הפתוח ולאחד ביניהם. במשך מספר דקות רצה ריהאנה בשטח עד שהבחינה בקרן פלס, הקרנפה שהגיעה לספארי כחצי שנה לפניה. המפגש בין ה"זמרות" היה מרגש - השתיים חיככו קרן בקרן ואחר כך טבלו באמבטיית בוץ משותפת.

בספארי הוחלט להביא את הקרנפה ריהאנה מכמה סיבות. אחת מהן היא שבגן החיות מקווים כי בעוד מספר שנים היא תתרבה ותעמיד צאצאים וכך תסייע למין הקרנף רחב השפה, המצוי בסכנת הכחדה.

סיבה נוספת הייתה הרצון לשדך חברה לקרן פלס, לאחר שהקרנפה הצעירה ביותר לא התחברה עם קרנפה אחרת, כמו שאר הקרנפות.