ירושלים מושלגת, פתיתים נצפו גם במישור החוף

הכבישים המובילים לבירה נפתחו מחדש, לאחר שנחסמו בגלל השלג. שלג ירד גם במצפה רמון, בכרמל ובנצרת - ופתיתים נצפו אפילו במספר מוקדים במישור החוף. בגולן ובגליל העליון הצטברו כמויות נאות של שלג

הבירה כבר לבנה, שלג ירד במצפה רמון - ופתיתים נצפו אפילו במישור החוף: סמוך לשעה 15:00 החל לרדת שלג בירושלים, שהלך ונערם - בניגוד לגל השלג הראשון שאכזב את הירושלמים. גם במספר ערים בדרום - בהן מצפה רמון וערד החל לרדת שלג ופתיתים נראו גם במוקדים חריגים כמו נהריה ונצרת ואפילו בעמק יזרעאל. במספר מוקדים לאורך מישור החוף דיווחו תושבים על פתיתים לבנים באוויר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גם ברכס הכרמל, ובעיקר ביישובים עוספיא ודלית אל כרמל, החל לרדת שלג. בעקבות כך הוחלט לסגור במחסומי משטרה את כביש 672 החל מכיכר אוניברסיטת חיפה ציר אבא חושי לכיוון האנטנה, וכביש 671 ייסגר גם הוא בשל סכנת החלקה.

ירושלים לבנה, הלילה (חדשות 2)

כביש 1 ו-443 בדרך לבירה נסגרו בשל סכנת ההחלקה בצירים, והמשטרה מבקשת מהציבור לא לנסות ולהגיע לירושלים, שם הטמפרטורה כבר צנחה אל מתחת לאפס - והשלג הצטבר לגובה של כמה סנטימטרים. סמוך לשעה 09:30 היום (שבת) הכניסים נפתחו לתנועה מחדש.

גם במצפה רמון החל לרדת שלג בשעות הצהריים, ומשעות הבוקר יורד שלג ברמת הגולן ובגליל. פתיתי שלג נערמו באזור גוש עציון. ועם השלג - צפויים להגיע מחר גם המטיילים - ובהמוניהם.

פתיתי שלג בערד (חדשות 2)


מרבד שלג לבן גם בנצרת (חדשות 2)

הלילה: שיא קור במקומות רבים ברחבי הארץ

בשעות אלה נרשם שיא הקור של המערכת החורפית הנוכחית - כשבצפת ירדו הטמפרטורות למינוס חמש מעלות, בירושלים מינוס שלוש, בתל אביב חמש מעלות ובבאר שבע שתי מעלות בלבד. ברשות המים מדגישים כי במקומות בהם צפויה הטמפרטורה לצנוח מתחת לאפס, יש להשאיר ברז אחד מטפטף במהלך כל הלילה -זאת על מנת למנוע קיפאון ופיצוצים בצנרת.

השלג הגיע גם לנווה אילן (חדשות 2)

מחר כבר יהיה מעונן חלקית והגשם יתחדש בשעות אחר הצהריים. בשעות הלילה יהיה גשום וחורפי, שלג יחל לרדת בפסגות הצפון. בראשון בבוקר יהיה גשום אך הגשם ייחלש בהדרגה. בהמשך השבוע תחול התחממות.

שלג במושב אורה, היום (אייל תדהר)