חשד ברחובות: ילדי גן בלעו כדורי הרגעה - ופונו לבית החולים

שבעה צוותים של מגן דוד אדום הוזעקו הבוקר לגן ילדים בעיר, לאחר דיווח לפיו 26 ילדים נטלו תרופה שפג תוקפה - שחולקה להם על ידי חברם. הם פונו לבדיקות בבית החולים קפלן בעיר ומצבם הוגדר טוב

פונו לביה"ח ומצבם הוגדר טוב. ארכיון (חדשות 2)

מקרה חמור בגן ברחובות: 26 ילדים פונו הבוקר לבית החולים קפלן בעיר, לאחר שנטלו כדורי הרגעה. על פי החשד, אחד מחבריהם הביא את התרופה לגן וחילק אותה לחבריו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר דיווחו מספר ילדים בגן על בחילות ומיחושים שונים בגופם. למקום הוזעקו שבעה צוותים של מגן דוד אדום, ומתחקור ראשוני עלה כי אחד מהילדים הביא עמו הבוקר למקום חפיסת כדורי הרגעה, שלקח מביתו וחילק לחבריו.

דובר מד"א, זכי הלר, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על שאירע: "סמוך לשעה 11:00 התקבלה קריאה מגן ילדים בעיר על ילד שהגיע לגן עם חפיסת כדורים של תרופה שפג תוקפה, וככל הנראה חילק אותם לחבריו. צוותים מטעמנו שהגיעו לגן מצאו שם 26 ילדים, שכולם נראו במצב טוב וללא סימנים קליניים".

הוא הוסיף כי "מכיוון שלא ידוע מהו המינון שאותו נטלו, הוחלט על פינויים של 26 ילדי הגן באמצעות אמבולנסים של מגן דוד אדום ואוטובוס מטעם העירייה להמשך בדיקות בחדר מיון בבית החולים קפלן שבעיר".