בת 15 נפטרה - והצילה ארבעה אנשים

ליאל נעמי לובין הלכה לעולמה ביום שני במרכז הרפואי נהריה, לאחר שסבלה מבצקת מוחית והגיעה למקום עם התקף אפילפטי קשה. "כאשר ישבנו ובכינו ידענו שיש 4 משפחות שמחות שקיבלו חיים", סיפר אביה שהחליט לתרום את איבריה. במותה היא הצילה גם ילדה בת שש וחצי שתרמה לה כליה

ליאל נעמי ז"ל (דוברות מרכז שניידר)

הוריה של ליאל נעמי לובין, בת 15 מירושלים שהלכה לעולמה, החליטו לתרום את איבריה לאחר שביום שני הרופאים קבעו את מותה במרכז הרפואי בנהריה מבצקת מוחית שנוצרה עקב התקף אפילפטי קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוריה של ליאל נעמי לא היססו והחליטו לתרום בשל החשיבות והרצון להציל חיים. "הצלת חיים היא ערך עליון מבחינתנו - כאשר ישבנו ובכינו ידענו שיש ארבע משפחות שמחות שקיבלו חיים ובשבילנו זאת הייתה נחמה קטנה", סיפר אביה מיכאל לובין. "ההחלטה לתרום את איבריה של ליאל נעמי הייתה קלה ומהירה. אנחנו מאמינים שמינוס צריך להפוך לפלוס".

חלא עודה - קיבלה כליה (דוברות מרכז שניידר)

שתי ריאותיה הושתלו בבת 68 בבית החולים בילינסון, כבד הושתל בבת 54 בבית החולים הדסה בירושלים, כליה ולבלב הושתלו בבת 45 באיכילוב וכליה הושתלה בחלא עודה, ילדה בת שש וחצי בבית החולים לילדים שניידר, שסבלה מאי ספיקת כליות וטופלה בדיאליזה במשך כשנה וחצי עד ניתוח ההשתלה.