סערה, גשם ושלג: השיא עוד לפנינו

בצפון: אתר החרמון מתמלא לאט לאט בשלג ונצבע בלבן והכנרת צפויה להתמלא ב-10 ס"מ בסוף השבוע. בדרום: רבים פקדו את החופים למרות הרוחות החזקות וניסו את מזלם בגלישה. וגם, איפה ירד היום הכי הרבה גשם? צפו בדיווח ממוקדי הסערה, שצפויה רק להתחזק

מזג האוויר הסוער היום ברחבי הארץ השאיר רבים בבתיהם, ואחרים שיצאו החוצה נאלצו להצטייד בביגוד חם, מטרייה ושתייה חמה. באתר החרמון הטמפרטורות ירדו היום עד למינוס 2 מעלות, ובמקום ירדו 10-5 ס"מ של שלג. בלילה צפויה להגיע סערה חזקה הרבה יותר להר המושלג ולאזור הצפון כולו, ועל פי הערכות, מחר ירדו עוד עשרות סנטימטרים של שלג באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשל מזג האוויר החורפי, אתר החרמון ככל הנראה לא יהיה פתוח לגולשים בימים הקרובים. מי שכן נהנה מהגשם והשלג בצפון הם הנהרות והנחלים, שכבר זכו לתוספת של עשרות מילימטרים. על פי תחזית רשות המים, הכנרת צפויה להתמלא בעוד 10 ס"מ במהלך סוף השבוע.

שיטפון במעלות, היום (חדשות 2)

בדרום, הורגשו היום רוחות חזקות בעוצמה של 60-40 קמ"ש, גלים גבוהים ואובך. עם זאת, רבים מהמרכז ומאילת הגיעו היום לחוף הים באשדוד וגלשו למרות הרוחות החזקות במיוחד. "אני מוותר על העבודה כדי להיות פה, זה אדרנלין מטורף שמחזיק אותי להרבה זמן, אנחנו סוג של משוגעים", סיפר היום לחדשות 2 יוסי, גולש שהגיע לחוף.

נזקי הגשם בחיפה (חברת חשמל)

היום ירדו גשמים רבים בעיקר באזור הצפון: בקיבוץ איילון ירדו היום 65 מ"מ של גשם, במרום גולן 24 מ"מ, בחיפה 13 מ"מ, ובתל אביב וירושלים שני מ"מ של גשם בלבד. במהלך הלילה הגשם צפוי להדרים והאובך ישקע בהדרגה.