האחיות מול משרד האוצר: "לא נישבר"

מאות אחים ואחיות מפגינים מול משרד האוצר בירושלים במחאה על הסחבת במשא ומתן. "אנחנו לא נישבר", הם זועקים ונושאים שלטים: "מערכת הבריאות קורסת". יושבת ראש הסתדרות האחיות: "שיסתכלו לנו בעיניים". האוצר הודיע הבוקר לבית הדין כי הוא מוותר על צווי המניעה

מאות אחים ואחיות מקיימים הפגנה מול משרד האוצר בירושלים במחאה על הסחבת במשא ומתן עם אנשי האוצר על תנאיהם ושכרם. הם קוראים: "שכר הוגן זה לא בושה לעבודה קשה" ו"מערכת הבריאות קורסת". הבוקר הודיע משרד האוצר לבית הדין הארצי לעבודה כי ימשיך את המשא ומתן עם האחיות, ולא יבקש צווי מניעה לשביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זו בושה איך שהאוצר מתייחס אלינו", אמרה בזעם לחדשות 2 באינטרנט רונית, אחות שעובדת בבית החולים "קפלן", בתגובה לפרסום תלושי שכר של אחיות על ידי משרד האוצר. "המצב שלנו קשה מאוד ולהציג תלוש שכר פיקטיבי זה לא דבר שמועיל למשא ומתן".

"יש מאות אחים ואחיות שעזבו את החולים והמחלקות והגיעו לכאן להפגין מול האוצר, אנחנו לא נישבר", אמר שאול זכאי, יושב ראש ועד האחים והאחיות בבית החולים "איכילוב" בתל אביב. יושבת ראש הסתדרות האחיות אילנה כהן הדגישה: "האוצר צריך להסתכל לאחיות בעיניים. הם צריכים להגיד לנו תודה על העבודה המסורה - אנחנו לא נוותר".