מזעזע: כלב הושלך ממרפסת בית בגובה רב באילת

תושבת אילת הבחינה בקבוצת נערים שהחזיקה בכלב בעת שעמדו על מרפסת ברחוב רודד שבעיר. לפתע הבחינה כי אחד מהנערים הרים את הכלב והשליך אותו מגובה רב אל הרחוב. נציגי "תנו לחיות לחיות" הפועלים באילת הגישו תלונה במשטרה בכדי לאתר חשוד במעשה

"הכלב הושלך מגובה רב" (צער בעלי חיים)

מקרה מזעזע של התעללות בבעלי חיים התרחש באילת. למרפאה הווטרינרית בעיר הובא כלב כשהוא פצוע קשה מאוד בשתי רגליו הקדמיות, לאחר שככל הנראה הושלך מגובה רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמירה שיבלי, תושבת אילת שצעדה ברחוב רודד שבעיר, הבחינה לפני כשבוע בקבוצת נערים שעמדה על אחת המרפסות ברחוב. "פתאום קלטתי שאחד מהם לקח את הכלב בידיו והרים אותו", סיפרה שיבלי לחדשות 2 באינטרנט. לדבריה, הנערים יחקו עם הכלב על מרפסת הבניין, אלא שבמהרה אחד מהם הניף אותו באוויר והשליכו מגובה רב. "בתוך מספר שניות ראיתי שאחד מהצעירים פשוט זרק אותו מהמרפסת למטה, הייתי פשוט בשוק", סיפרה.

שיבלי שראתה את הכלב הפצוע, לקחה את הכלב לביתה, ובבוקר למחרת מיהרה להביאו אל המרפאה הווטרינרית כשהוא סובל מפצעים קשים ברגליו. במרפאה הווטרינרית התברר כי הכלב סובל משברים קשים בשתי רגליו וכי יאלץ לעבור ניתוח. נציגי עמותת "תנו לחיות לחיות" אליהם פנה הצוות הרפואי בעקבות ההתעללות, העבירו תקציב למימון הניתוח ולאחר מכן לקחו את הכלב לשיקום.

"הצלחנו לאתר את בעליו של הכלב על פי הפרטים שצויינו על קולרו" הסבירה דניאלה שוליבורג אורטנר, מנהלת סניף העמותה באילת. "רק לאחר בדיקה התברר כי הוא העביר את הכלב לגורם אחר - שהוא ככל הנראה האחראי לביצוע המעשה", הסבירה. ב"תנו לחיות לחיות" הודיעו כי הגישו תלונה במשטרה בעקבות האירוע המזעזע, תוך דרישה להמשיך ולחקור את נסיבות המקרה ולאיתור החשוד במעשה.