סגן מנהל ביה"ח סורוקה: "הקצין שנפצע - נאבק על חייו"

מוסיף להיות אנוש מצבו של איש המילואים שנפצע אמש מפגיעת רסיס רקטה במועצה האזורית אשכול, שעות ספורות לפני כניסתה לתוקף של הפסקת האש בין ישראל לחמאס. "אנו לא אופטימיים לנוכח פציעתו", סיפר רופאו

מוסיף להיות אנוש מצבו של קצין המילואים שנפגע אתמול מפגיעת רקטה במועצה האזורית אשכול. באירוע שהתרחש שעות ספורות לפני כניסתה לתוקף של הפסקת האש, נפצעו שישה בני אדם נוספים - ובהם ארבעה חיילים שנפגעו קל-בינוני מרסיסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרופ' יוחנן פייזר, סגן מנהל בית החולים סורוקה, סיפר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על מצבו של הקצין שנפגע אנושות באירוע. "מצבו קשה מאוד, אך אנו עושים כל מה שאפשר לעשות על מנת לטפל בו ולשמור עליו", ציין והוסיף: "אני לא יכול להגיד שאנחנו אופטימיים לנוכח פציעתו, מכיוון שהוא סובל מפציעת ראש קשה".

פרופ' פייזר המשיך ותיאר את פציעתו החמורה של הקצין, ואמר כי "רסיס חדר למוחו; המקרים שבהם מתאוששים מפגיעה בסדר גודל כזה הם מעטים ביותר". הרופא ציין עוד כי "אמש הוא נותח, אך למרות כל מאמצינו - לא מסתמן שיפור משמעותי במצבו. השעות הקרובות הן הזמן הקריטי ביותר". סגן מנהל בית החולים הדגיש, כי "ישנם כל מיני נסים, אך על פי הסטטיסטיקה - סיכויי ההחלמה קלושים ביותר".