אוטיסט מנותק מחשמל כבר יומיים

נער אוטיסט המתגורר בג'לג'וליה נאלץ להתמודד כבר יומיים עם תקלה בעבודות התשתית ביישובו שגרמה לניתוק החשמל. הנער, הנעזר במכשירים רפואיים חשמליים, לא יכול להשתמש בהם, ולטענת אביו חברת החשמל לא ממהרת לטפל בתקלה אלא ממליצה לקחת את הבן לבי"ח. חברת החשמל: עקב עיצומים של עובדי החברה, משך הטיפול בתקלות מתארך

מנותק מחשמל. ג'לג'וליה, היום (מוחמד עיסאווי)

נער אוטיסט מג'לג'וליה הנזקק לשימוש במכשור רפואי-חשמלי נמנע מלהיעזר בו ביומיים האחרונים לאחר שביתו נותק מחשמל. הסיבה לניתוק היא תקלה שאירעה בעבודות תשתית של המועצה המקומית שנעשו ביישוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אביו של הצעיר, מוחמד עיסאווי, טוען כי למרות פניותיו הרבות לחברת החשמל, כולל בעמוד הפייסבוק של החברה, הוא לא זכה למענה הולם, וכי התקלה לא נפתרה. לדבריו, נמסר לו מהחברה כי מוטב לו לקחת את בנו לבית החולים.

"זה דבר מרגיז שחברה ממשלתית מפנה אותי מפה עד לשם, ובסוף אני לא מקבל תשובה", אמר עיסאווי לחדשות 2 Online. "הבן שלי צריך להיות מחובר לחשמל, ואני לא אסע לבית חולים כי בחברת החשמל לא טורחים לשלוח נציג".

"אני לא יודע אם זה היה בעיר יהודית, אם היו משאירים את זה ככה, אני חושב שלא", טען עיסאווי. "זו האפליה של המדינה הזאת, אפילו בחשמל. אם היה מגיע נציג בטלפון הראשון, הוא היה פותר את הבעיה תוך שעה. החשש שלי הוא שאם יהיה גשם, הוא יגרום נזק עוד יותר כבד, והתיקון ייקח עוד יותר זמן".

מחברת החשמל נמסר בתגובה: "העניין נמצא בטיפול‎. עקב עיצומים בהם נוקטים עובדי החברה, משך הטיפול בתקלות מתארך באופן משמעותי. אנו מתנצלים בפני הלקוחות‎".