היורה כבר כאן: גשם לפני סוכות

רגע לפני החג, הטפטוף קופץ לבקר: גולשי חדשות 2 באינטרנט מדווחים על גשמים מקומיים, חלקם עזים, היורדים בשעות הצהריים במספר מוקדים לאורך מישור החוף. דיווחים על גשם גם ביבנה ובאשדוד. המשטרה לנהגים: סעו בזהירות. ומה בהמשך השבוע? דומה

חודש ספטמבר נפרד מאיתנו עם טפטופים: גשם מקומי יורד בשעות הצהריים במספר מוקדים ברחבי הארץ - מגמה שצפויה להימשך גם בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גולשי חדשות 2 באינטרנט דיווחו על גשמים, חלקם ממטרים עזים ונקודתיים, לאורך מישור החוף - מהרצליה ועד אשדוד ואשקלון, וכן ביבנה. הגשם עשוי להתפשט לקראת ערב ולרדת גם בפנים הארץ. באגף התנועה של המשטרה קוראים לנהגים לנסוע בזהירות, בעקבות תנאי הכביש שעלולים להיות מסוכנים אחרי תקופת הקיץ היבשה.

חול המועד הוא הזמן הנוח והמתאים ביותר לטיולים משפחתיים ברחבי הארץ, אך השנה, כאמור, ייתכן שהוא יהיה גשום לפרקים. טפטוף קל ואף גשמים מקומיים עשויים לרדת במהלך השבוע הקרוב - מה שמבשר על ראשיתו של הסתיו.

היום הטמפרטורות יירדו במקצת, אך ישארו גבוהות מהרגיל. ייתכן טפטוף בעיקר במזרח הארץ ובדרומה. מהשירות המטאורולוגי נמסר כי ממחר יהיה מעונן חלקית, וייתכן טפטוף עד גשם קל במספר מוקדים בארץ, כולל אילת. מזג האוויר יהיה דומה לפחות עד אמצע השבוע.

יוצאים לטייל ורוצים להתעדכן במזג האוויר? הצטרפו לדף הרשמי של תחזית חדשות 2 בפייסבוק

הטמפרטורות הצפויות להלילה ולמחר:

צפת 32-22

חיפה 28-23

תל אביב 29-24

ירושלים 33-22

באר שבע 33-23

אילת 39-31