שיטת הפלא לתור מהיר בבית החולים אסף הרופא

אם נמאס לכם מהתורים הארוכים בבתי החולים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לרופא ולבקש לבצע את הבדיקה שאותה אתם צריכים, באופן פרטי. בתשלום נוסף לרופא על פיענוח מהיר, תקבלו את הבדיקה שלכם תוך יום יומיים, במקום להמתין חצי שנה

אנשים רבים המנסים לקבוע תור לבדיקת MRI נתקלים בתורים ארוכים בבתי החולים, שיכולים להגיע אף לתקופה של חצי שנה. יוצא דופן הוא בית החולים אסף הרופא, שם התורים קצרים יותר. אבל, לא כל אחד שיתקשר לבית החולים ויבקש את הבדיקה יקבל תור במהירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כדי לקבל את התור המהיר הנחשק, צריך להכיר את השיטה. כל שצריך לעשות זה לקבוע את התור דרך רופא מסוים, נוירו-רדיולוג, שמתפרנס גם מפיענוח בדיקות MRI באופן פרטי. אם תתקשרו לאותו רופא, ייקבע לכם תור בבית החולים אסף הרופא בתוך יום יומיים בלבד ופיענוח באותו היום, במקום אחרי שבועיים או שלושה.

גם באתר האינטרנט של הרופא מוצעת בדיקת MRI באופן פרטי ופיענוח מהיר במחיר של 3200 שקלים. 1700 שקלים על הבדיקה, זה המחיר של בית החולים ו-1500 שקלים על הפיענוח לכיסו של הרופא.

המחיר אותו מחיר, זמן ההמתנה שונה

בחבילה הזו הרופא קובע לפציינט את התור בבית חולים אסף הרופא והתור באורח פלא הופך להיות מיידי. אם מתקשרים באופן פרטי לבית החולים, מחיר הבדיקה הוא אותו מחיר, אך זמן ההמתנה שונה לחלוטין.

כך יכול רופא פרטי לקדם תור בבית חולים ציבורי, האמור לשרת את כולם לפי תור וקריטריונים רפואיים בלבד, עובדה המעלה שאלות לגבי העירוב של הפרטי והציבורי ברפואה בישראל.

מהרופא הנוירו-רדיולוג נמסר בתגובה כי "אי אפשר לקבוע תור דרכי ל MRI. לעיתים אני נשאל איך ניתן לקבוע תור לבדיקה באופן פרטי בהקדם. מהיכרות עם מערכת הבריאות ידוע לי שקופות החולים לא עובדות עם בית החולים אסף הרופא והתורים שלהם מידיים ולכן אני מפנה את החולים לקבוע שם תור".