הפצוע הקשה מבורגס - נושם בכוחות עצמו

בבית החולים תל השומר חל שיפור קל במצבו של דניאל פחימה שנפצע באורח קשה בפיגוע בבולגריה. למרות שמצבו עדיין מוגדר קשה הוריו מביעים תקווה שמצבו ישתפר. "השיפור הקטן הזה, נותן לנו להרגיש שקיבלנו ילד במתנה", סיפר אביו

שיפור קל חל במצבו של דניאל פחימה, שנפצע קשה מאוד בפיגוע באוטובוס התיירים הישראלים בבורגס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פחימה בן ה-25, שמאושפז עדיין ביחידה לטיפול נמרץ כוויות בבית החולים תל השומר, שב לנשום היום בכוחות עצמו. יחד עם זאת יש לציין כי לאחר שבועיים של אשפוז פחימה עדיין מחוסר הכרה, ומצבו מוגדר קשה.

אביו של דניאל, מקסים פחימה סיפר: "השיפור הקטן הזה, קודם כל, נותן לנו להרגיש שקיבלנו ילד במתנה. כי איך שהוא הגיע לפה ובמצב שהוא הגיע לפה והסיפורים של הצוות המחלץ של מה קרה בדרך - נתן לנו להרגיש שהרווחנו ילד. אנחנו עדיין דואגים כי הוא עדיין בסכנת חיים".

דניאל סובל מכוויות בכל גופו, ומפגיעות נוספות. למרות הפציעות הקשות, הוריו משוכנעים שהוא מודע למה שקורה סביבו והם משמיעים לו את המוזיקה שהוא אוהב, ולא מפסיקים לדבר אליו. מנהל היחידה לטיפול נמרץ כוויות בשיבא ד"ר יוסף חייק, עדכן לגבי מצבו: "אנחנו מקווים להוציא אותו כמו שהוצאנו אנשים בגילו ובמצבו כבר בעבר להוציא גם אותו בחיים וכמה שיותר טוב, גם מבחינה תפקודית וגם מבחינה אסתטית".