מאור בן ה-3 נלחם במחלת הסרטן

מאור זוסמן, נאבק על חייו והוא רק בן שלוש. מאז שלקה במחלת הסרטן עבר מאור ניתוחים וטיפולים שונים - וכעת מה שיכול להציל את חייו הוא טיפול יקר בחו"ל. אמנים רבים התגייסו כדי לסייע למשפחתו במימון ההליך בתקווה שיעזור לו להחלים

כבר שנה וחצי, מחצית מחייו, שמאור זוסמן בן השלוש נלחם במחלת הסרטן ועובר ניתוחים, הקרנות, טיפולי כימותרפיה, ועוד כל מיני טיפולים כואבים. למרות המחלה מאור מתכוון לנצח, וגם יש לו תכניות לעתיד.

אייל, אביו של מאור מספר: "בימים שלא כואב לו, אז אנחנו מאוד מאוד אופטימיים... אתה לומד להבין שכל יום יכול להיות היום האחרון, ומצד שני לגדל אותו ולחנך אותו כאילו הוא יחיה לנצח".

מאור, שסובל מגידול סרטני נדיר ואלים במיוחד בכליות, נוסע בשבוע הבא עם הוריו לארצות הברית, כדי לעבור שם טיפול רפואי ניסיוני ויקר שאולי, רק אולי, יציל את חייו. "מאור עם מוח עצם מאוד מותש, אחרי הרבה סדרות של טיפולים כימותרפיים שהוא עבר ואחרי השתלת מוח עצם, ודי הגענו למבוי סתום בטיפולים כאן כי כל טיפול נוסף כזה יכול כבר לסכן אותו", מסבירה אמו קארין.

הטיפול הניסיוני בארצות הברית הוא מאוד יקר - כשני מיליון שקלים, והוריו מנסים לגייס תרומות כדי לממן אותו, לכן הם מתראיינים לטלוויזיה, אלא שמדי פעם מאור קוטע את הריאיון, למטרת חיבוק.

אולי הודות לקסם הזה בילד הקטן והאמיץ, שורה של אמנים בכירים הצטלמו לסרטון מיוחד לגיוס תרומות עבור הטיפול היקר בחו"ל. ועם כזאת נחישות משפחתית, כולם מקווים שיימצא המימון לטיפול היקר, מאור יחלים, ויזכה סוף סוף לילדות בריאה, נטולת ניתוחים וטיפולים כואבים.

לתרומות דרך עמותת "קו לחיים" ניתן להתקשר למספר 03-9250505

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת