רמב"ם: שלישייה שלישית בחמישה ימים

התרגשות בקריה הרפואית של בית החולים רמב"ם בחיפה: ב-5 הימים האחרונים נולדו 3 שלישיות בזו אחר זו. הן מטופלות במחלקה לטיפול נמרץ ילודים, ומצבם טוב. "אני כבר יותר מ-30 שנה בפגיה, ובזה עוד לא נתקלתי", אומר ראש המחלקה לחדשות 2 באינטרנט

שלישייה אחת מתוך השלוש ברמב"ם (דוברות ביה"ח רמב"ם)

סיבה למסיבה: הפגייה בקריה הרפואית של בית החולים רמב"ם בחיפה, מלאה בימים האחרונים עד אפס מקום. הסיבה - שלוש לידות של שלישיות, שבוצעו בקריה בתוך חמישה ימים. שתי שלישיות מורכבות משני בנים ובת ושלישיה אחת משתי בנות ובן.

שלוש השלישיות מטופלות במחלקה לטיפול נמרץ ילודים (פגים) ברמב"ם, בניהולו של פרופ' שרגא בלזר. מבית החולים נמסר כי התרגשות רבה ניכרת במחלקה, וכי מצבן של השלישיות מוגדר טוב.

"שיביאו עוד שלישיות - גם איתן נסתדר"

מדובר באירוע נדיר", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט פרופ' שרגא בלזר, ראש המחלקה לטיפול נמרץ ילודים ברמב"ם. "בשנים האחרונות יש יותר שלישיות בגלל הפריות המבחנה. זה מכפיל ומשלש את מספר התינוקות שזקוקים לטיפול".

"אני מקווה שיגיעו עוד שלישיות - גם איתן נסתדר", אומר פרופסור בלזר. "אני כבר יותר מ-30 שנה בפגיה, ובזה עוד לא נתקלתי. לא ראיתי משהו כזה - זה מקרה נדיר ומשמח. זו עבודה קשה, שמביאה סיפוק וילדים לעם ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת