מבצע מיוחד: כלבים, חתולים ובני אדם יתרמו דם יחד

במבצע מיוחד שיחל הבוקר ונקרא "התרמת דם - לא רק לבני אדם!", יתרמו יחד דם כלבים, חתולים ובני אדם. המטרה היא להגדיל את בנק הדם של בית החולים הווטרינרי בבית דגן כדי לעזור לבעלי החיים שיזדקקו לדם בעתיד. בעל החיים שיתרום יזכה גם לבדיקה גופנית מקיפה ולביטוח של חצי שנה. מארגנת המבצע: "יש לו חשיבות עצומה"

גם הכלבים יתרמו דם (AP)

מבצע חדש שייפתח היום בשם "התרמת דם - לא רק לבני אדם!", קורא לבעלי כלבים וחתולים להגיע לתרום פעמיים - גם מבעלי החיים וגם מבני האדם. המבצע ייערך החל מהשעה 09:00 בבוקר ועד ל-12:00 בשירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה ובשילוב עם בית החולים הווטרינרי בבית דגן ומד"א.

המבצע הוא כחלק ממסע לגיוס תרומות לבית החולים הווטרינרי בבית דגן, שם פועל זה מספר שנים בנק דם לבעלי חיים שמשמש אותם למקרה על עירוי בפגיעה מתאונות, הרעלות וכדומה. כל כלב או חתול שיתרום דם יקבל גם בדיקה גופנית מקיפה על ידי וטרינר וכן ביטוח לחצי שנה במקרה ויצטרך לקבל תרומה בעתיד.

"יש למבצע הזה חשיבות עצומה", אמרה לידיעות אחרונות ד"ר תיקה בראון, מנהלת השירותים הווטרינרים של עיריית פתח תקווה. "הזמנו את כל בעלי הכלבים והחתולים הרשומים אצלנו במאגר ונשמח לקלוט אורחים מחוץ לאזור המרכז".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת