בעלה של היולדת שמתה במהלך לידה: "נולד לנו תינוק מדהים"

תושבת אשקלון בת 34 ואם ל-4 ילדים, הגיעה לניתוח קיסרי מתוכנן בבית החולים ברזילי בעיר - ומתה על שולחן הניתוחים. היום, על קברה הפתוח, ספד לה בעלה שלומי: "הייתה לי אישה מדהימה וחזקה. במקום להתכונן לברית אנחנו צריכים לקבור אותך"

מיטל דבוש ז"ל, תושבת אשקלון בת 34 ואם לארבעה ילדים, שנפטרה אתמול במהלך לידת בנה הרביעי בבית החולים ברזילי שבעיר, הובאה היום למנוחות. בעלה, שלומי, ספד לה בכאב בהלוויה. "ארבעה בנים השארת לי, גיבורים, מחונכים", זעק הבעל בבכי והבטיח לרעייתו המנוחה: "אני נשבע לך בכל הכוח שיש לי  שאמשיך לגדל אותם".

"רציתי להגיד לך שאני גאה שהיית לי אישה כזאת חזקה", אמר שלומי דבוש בהספדו, והוסיף: "כל הדברים שאני לא ידעתי לעשות בחיים שלי  - את עשית. מיטל, נולד לנו תינוק מדהים. את האישה הכי טובה בעולם. אני אוהב אותך".

"היינו צריכים להתכונן לברית, ובמקום זה - אנחנו קוברים אותך באדמה"

כעת נותר שלומי לבדו עם ארבעת ילדיהם, ולפחות בתקופה הקרובה הוא מתכוון לעשות בדיוק מה שרעייתו המנוחה ביקשה ממנו לפני שנכנסה ללידה - שאותה לא שרדה. "היינו צריכים להתעסק בברית, ובמקום זה - אנחנו צריכים לקבור אותך באדמה", בכה שלומי מעל קברה הפתוח של מיטל. "בעזרת השם - ביום שלישי הבא נעשה ברית".

בבית החולים ברזילי מעריכים שסיבת המוות היא סיבוך נדיר של מי שפיר - שלרוב מסתיים במוות. בימים הקרובים יגיעו תוצאות נתיחת גופתה של מיטל, שעל פיה יוחלט האם זוהי הסיבה שגרמה למותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת