ממחר: 2 חופים יסגרו לרחצה בת"א

בתחילת השבוע פורסם כי נוכח בקשת המצילים לצמצם את שעות עבודתם בהתאם לשכרם, החליטו בעירייה לסגור שישה מתוך 13 חופים. היום מתברר כי לאחר שעות של דיונים הגיעו הצדדים להחלטה שלפיה ייסגרו רק שני חופים בעיר - הילטון וצוק דרום

שני חופים ייסגרו לרחצה. ארכיון (AP)

בתחילת השבוע פירסמה עיריית תל אביב הודעה לפיה החל מיום חמישי ייסגרו לרחצה שישה חופים. אולם היום מתברר כי רק שני חופים ייסגרו מחר לרחצה - הילטון וצוק דרום.

ההודעה שלפיה ייסגרו שישה מחופי העיר באה בעקבות בקשת המצילים לצמצם את שעות עבודתם, וזאת בהמשך להסכם שעליו חתמו בשנת 2007. בתום שעות של ניסיונות להגיע לסידור עבודה שישקף את דרישת המצילים לעבוד מספר שעות מצומצם מהנהוג כעת, העבירה העירייה למשרד הפנים בקשה לאשר סגירה של שישה מחופי העיר: אביב, בוגרשוב, גורדון, הילטון, תל ברוך וצוק דרום.

בחופי אביב, גורדון, תל ברוך ובוגרשוב - יפעילו את שירותי ההצלה החל מהשעה 10:00, וייסיימו את פעילותם בשעה 18:00. תחנות ההצלה בשבעת החופים האחרים בעיר -  גבעת עלייה, צ'ארלס קלור, ירושלים, פרישמן, החוף הנפרד, מציצים וצוק צפון - ימשיכו לפעול כסדרם.

בתום דיונים ארוכים הצליחו לבסוף בעירייה להגיע לסידור עבודה שיאפשר לסגור רק שתי תחנות הצלה, החל ממחר. בשנים האחרונות הורחבו לבקשת המצילים שעות עבודתם במטרה להגדיל את שכרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת