טרגדיה: הפילה בביתה ומתה מאיבוד דם

אם לשלושה ממרכז הארץ הפילה בביתה ומתה מאיבוד דם לעיני בנה הבכור בן ה-14. הנער שמצא את אמו מעולפת בחדר האמבטיה מיהר להזעיק את אביו ואת כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נלחמו במשך דקות ארוכות על חייה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. "זה סיוט שאי אפשר להתעורר ממנו", סיפר הנער

טרגדיה במרכז הארץ, ארכיון (אימג'בנק - gettyimages)

טרגדיה: אם לשלושה ממרכז הארץ, אישה בשנות ה-40 לחייה, הפילה את העובר אותו נשאה ברחמה ומתה מאיבוד דם בביתה לעיני בנה הבכור - כך מפרסם הבוקר דניאל אדלסון בעיתון "ידיעות אחרונות".

הנער בן ה-14 שמע במהלך הלילה את אמו נאנקת מכאבים. מכיוון שאביו שהה באותו זמן במקום עבודתו, הוא ניגש אליה אך היא הפצירה בו לחזור לישון. כעבור שעות אחדות התעורר שוב, הפעם הוא מצא את אמו שרועה ללא הכרה על רצפת האמבטיה.

"כשפתחתי את הדלת ראיתי אותה מלאה בדם, חיוורת ובקושי נושמת", סיפר הנער שמיהר להזעיק את אביו ואת כוחות ההצלה. "היא התעלפה והפסיק לה הדופק. הסתכלתי מאחרי הדלת וראיתי שקית שבתוכה משהו שנראה כמו עובר".

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום בעקבות קריאת הבן נלחמו במשך דקות ארוכות על חייה של האישה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. על פי הערכת גורמים רפואיים האם הפילה במהלך הלילה אך לא פנתה לטיפול רפואי ומתה משטף דם שגרם לה לאבד כמויות משמעותיות של דם.

"הכל קרה כל כך מהר", סיפר הנער המזועזע. "תוך 20 דקות אין לי אמא, זה סיוט שאי אפשר להתעורר ממנו. התמונה הזאת לא יוצאת לי מהראש".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת