יומיים אחרי הניתוח: פרס שוחרר מבית החולים

נשיא המדינה, בן 89, שב כבר היום לפעילות - אחרי שהליך הטיפול בבקע שהתגלה בביטנו הסתיים. היום הוא יקיים סדרת פגישות בביתו, ובהמשך השבוע הוא צפוי לשוב ולתפקד כרגיל

פרס בביתו אחרי הניתוח, היום (חדשות 2)

יומיים אחרי ניתוח הבקע שעבר בביטנו, שוחרר הבוקר נשיא המדינה שמעון פרס מבית החולים "שיבא" בתל השומר. פרס, בן 89, ישוב כבר היום לעבודתו - ויקיים סדרת פגישות מתוכננת בביתו. לפי התכנית, הוא צפוי לשוב לפעילות מלאה בהמשך השבוע.

ביום שישי האחרון, אחרי סיום הניתוח שאותו עבר פרס בהרדמה מלאה, מסר רופאו האישי וחתנו - הפרופ' רפי ולדן - כי הנשיא חש בטוב.

בהודעת בית הנשיא בעמוד הפייסבוק הרשמי של פרס נמסר כי: "הנשיא חש בטוב וביקש להודות לצוות הרפואי בתל השומר על הטיפול המקצועי והמסור ולכל הדורשים בשלומו. הנשיא יקיים כבר היום פגישות עבודה בביתו והוא צפוי לשוב לפעילות מלאה במהלך השבוע". 

לפני שלוש שנים: פרס התעלף בהרצאה

הניתוח שאליו הועבר פרס אינו ההליך הרפואי היחיד שנאלץ לעבור בתקופה האחרונה. ביולי אשתקד, לפני פחות משנה, הוא נחבל ברגלו אחרי שאירח את נשיא יוון בירושלים. בעקבות כאבים עזים שעליהם התלונן, הועבר הנשיא לסדרת בדיקות בבית החולים "הדסה עין כרם" שבבירה.

לפני שלוש שנים התעלף פרס בשיאה של הרצאה שהעביר בתל אביב. הוא איבד את הכרתו בעקבות ירידה בלחץ הדם - וזמן קצר לאחר מכן פונה גם כן לבית החולים "שיבא" בליווי צוות טיפול נמרץ של מד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת