רה"מ ביקר את הנשיא בבית החולים: "אתה נראה מצוין"

נשיא המדינה שמעון פרס בילה את סוף השבוע בבית החולים "תל השומר", לאחר שעבר אתמול ניתוח בעקבות בקע שהתגלה בביטנו. רה"מ נתניהו ערך ביקור בבית החולים וציין בפני פרס כי הוא נראה מצוין. יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ושגריר מצרים בישראל איחלו לנשיא החלמה מהירה. פרס ישוב לעבודתו כבר מחר בבוקר

יממה לאחר שעבר נשיא המדינה שמעון פרס ניתוח בעקבות בקע שהתגלה בדופן ביטנו, ביקר ראש הממשלה בנימין נתניהו את הנשיא בחדרו שבבית החולים תל השומר. במהלך הביקור שארך כשעה אמר נתניהו לפרס: "אתה נראה מצוין ואזרחי ישראל מאחלים לך רפואה שלמה".

מוקדם יותר, עם צאת השבת, התקשר יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן לנשיא פרס ואיחל לו החלמה מהירה. שגריר מצרים בישראל יאסר רידה דרש אף הוא בשלומו של האזרח מספר 1.

גם רבים מאזרחי ישראל ותומכיו הנלהבים של פרס הביעו דאגה עקב ניתוחו של הנשיא. בדף הפייסבוק הרשמי של נשיא מדינה נרשמו מאות תגובות ואיחולי החלמה מהירה. אחד הגולשים המודאגים כתב: "כבוד נשיא המדינה, חזור לאיתנך במהרה.. בריאות ואריכות ימים". גולשת נוספת שיתפה: "נשיא יקר שלנו, שרק תהיה לנו בריא".

רופאו האישי של הנשיא בן ה-89, הפרופ' רפי ולדן, סיפר כי הניתוח עבר בהצלחה מלאה וכי הנשיא התעורר מההרדמה וחש בטוב. "הנשיא יישאר להשגחה גם הלילה וצפוי להשתחרר לביתו כבר מחר בבוקר", מסר הרופא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת