ניתוחו של הנשיא שמעון פרס עבר בהצלחה

עם נחיתתו בארץ, בתום ביקור בן שבוע בקנדה, הועבר פרס - בן 89 - לבית החולים "שיבא" שבתל השומר להליך רפואי מתוכנן. חתנו ורופאו האישי, הפרופ' רפי ולדן, אמר כי הניתוח עבר בהצלחה והנשיא חש בטוב. "הנשיא ביקש למסור את תודתו העמוקה לכל הדורשים בשלומו", נאמר בהודעת בית הנשיא

בבית החולים תל השומר הסתיים הניתוח שעבר נשיא המדינה שמעון פרס, בעקבות בקע שהתגלה בדופן ביטנו.

מבית הנשיא נמסר כי רופאו האישי, הפרופ' רפי ולדן, עדכן כי הניתוח עבר בהצלחה מלאה ובנוסף שהנשיא התעורר מההרדמה וחש בטוב. "הנשיא יישאר להשגחה במהלך סוף השבוע וצפוי להשתחרר לביתו כבר ביום ראשון".

עוד נמסר בהודעה: "הנשיא שמעון פרס שוחח עם בני משפחתו ויועציו וביקש למסור את תודתו העמוקה לכל הדורשים בשלומו, ולאחל שבת שלום לכל עם ישראל". 

לפני שלוש שנים: פרס התעלף בהרצאה

הניתוח שאליו הועבר פרס אינו ההליך הרפואי היחיד שנאלץ לעבור בתקופה האחרונה. ביולי אשתקד, לפני פחות משנה, הוא נחבל ברגלו אחרי שאירח את נשיא יוון בירושלים. בעקבות כאבים עזים שעליהם התלונן, הועבר הנשיא לסדרת בדיקות בבית החולים "הדסה עין כרם" שבבירה.

לפני שלוש שנים התעלף פרס בשיאה של הרצאה שהעביר בתל אביב. הוא איבד את הכרתו בעקבות ירידה בלחץ הדם - וזמן קצר לאחר מכן פונה גם כן לבית החולים "שיבא" בליווי צוות טיפול נמרץ של מד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת