שוב: דיווחים על ריח רע באזור המרכז

ארבעה ימים לאחר "מכת הריח" שעדיין לא ברור מה מקורה, גם הבוקר דיווחו אזרחים מודאגים על ריח חזק של גז באזור רמת השרון והרצליה. "היה ריח בלתי נסבל של גז ברמת השרון. רק כשהגענו לתל אביב עם האוטובוס הפסיק הריח הנורא הזה", סיפרה גולשת חדשות 2. המשרד להגנת הסביבה: הערכה - מקור הריח בהחלפת צובר גז

אזרחים דיווחו על ריח חריף באוויר (חדשות 2)

הריח הרע מכה שוב? בעוד חקירת מקור הריח הרע שפקד את ערי המרכז בשבוע שעבר נמשכת ללא תוצאות, גם הבוקר הורגש ריח חריף של גז באזור צפון גוש דן. עשרות מתושבי רמת השרון והרצליה פנו למייל האדום של חדשות 2 בעקבות ריח הגז. ההערכה בשלב זה: מדובר בהחלפת צובר גז, אולם הבדיקות נמשכות.

הדיווחים הראשונים על ריח הגז התקבלו החל מהשעה 7 הבוקר, כשתושבים מודאגים בהרצליה וברמת השרון חשו בריח גז חריף באוויר. "היה הבוקר ריח בלתי נסבל של גז ברמת השרון", סיפרה דורית שטרן, גולשת חדשות 2 באינטרנט. "רק כשהגענו לתל אביב עם האוטובוס הפסיק הריח הנורא הזה".

הריח החריף הורגש גם בעיר הסמוכה הרצליה. מעיריית הרצליה נמסר בתגובה כי "התקבלו פניות רבות במוקד העירוני על ריח חריף. טרם ברור אם זה גז או לא גז. אנו בודקים את זה". על פי חלק מההערכות, ייתכן ומדובר בריחות ממכון טיהור. בעיריית רמת השרון אומרים כי ככל הנראה מדובר בהחלפת צובר גז במסעדה ברחוב סוקולוב בעיר.

במשרד להגנת הסביבה אישרו בשיחה עם חדשות 2 כי התקבלו תלונות מאזרחים ומסרו כי אנשי המשרד פועלים כעת לבירור נסיבות האירוע. ההערכה בשלב זה היא כי מדובר בגז שהשתחרר לאוויר בעקבות החלפת צובר גפ"מ (גז פחממני מעובה). "יודגש כי אין קשר לאירוע מיום חמישי שעדין נבדק ובכל אופן, לא נשקפת כל סכנה לציבור", כך בהודעת המשרד להגנת הסביבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת