הנערה הצעירה מתמודדת לבדה עם הסרטן

כבר יותר משנתיים שנטלי בת ה-16 נאבקת במחלת הסרטן. בימים אלה, לאחר שהמחלה תקפה את גופה בפעם השלישית, היא מבקשת את עזרת הציבור בגיוס כספים לטיפול שלא נמצא בסל הבריאות, כדי להמשיך לחיות

נטלי גרסימוב בת ה-16 (חדשות 2)

בשנת 2010 התגלתה מחלת הסרטן בגופה של נטלי, שלא מזמן חגגה 16 שנים. מאז היא מטופלת במסגרת היחידה האונקולוגית בבית החולים סורוקה, שם עברה טיפולים כימותרפיים אגרסיביים, שהצליחו לרפא את המחלה בגופה. לרוע המזל, לא עבר זמן רב עד שהמחלה שבה לתקוף ואילצה אותה לעבור השתלת מח עצם עצמית.

עד כה היא התמודדה עם המחלה לבדה, כשבני משפחתה מגייסים עבורה את הכסף עבור הטיפולים היקרים. אלא שבפעם השלישית שהסרטן אובחן באזור החזה, הוריה הבינו כי לא יוכלו לעמוד לבדם במימון התרופה BRENTUXIMAB, שאינה בסל הבריאות הממלכתי ועשויה להציל את חייה.

בלית ברירה הם פנו לארגון הבריאות "תקווה לחיים" בשאיפה שיצליחו לגייס את הסכום לטיפול, שעלותו כ-200 אלף שקלים. בארגון מספרים שהנערה הצעירה מאופקים, מתמודדת כמעט לבדה עם הטיפולים הקשים, ולמרות הרצון הרב מצד המשפחה, אין ביכולתם לסייע לה לממן את הטיפולים או לגייס את התרומות.

את התרומות ניתן להעביר באמצעות כרטיס אשראי בטלפון: 072-2555155, או ישירות לחשבון בבנק המזרחי ע"ש "תקוה לחיים עבור גרסימוב נטלי", שמספרו 453255 , סניף 410 כיכר המדינה. כמו כן, ניתן לתרום באתר העמותה בטופס מאובטח, או לשלוח המחאה בדואר לכתובת ת.ד. 6987 רמת גן , מיקוד 52168 לפקודת "תקוה לחיים עבור גרסימוב נטלי". לאחר הפקדה/העברה נא לשלוח פקס עם פרטים 04-9040617 על מנת לקבל קבלה על התרומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת