מתגייסים להציל את תמר הקטנה

תמר בת השנה ו-8 חודשים הייתה תינוקת בריאה ומאושרת, עד שלאחרונה התגלה בגופה סרטן נדיר ואלים שהחל להתפשט ולשלוח גרורות במהירות. היא אף פיתחה תגובה חריפה לטיפולים הכימותרפיים, וכעת היא נזקקת לניתוח סבוך בחו"ל שעלותו כ-400 אלף דולרים. בני משפחתה מבקשים את עזרת הציבור בגיוס הכסף לניתוח שיציל את חייה

תמר במהלך הטיפולים. בואו לתרום (פייסבוק)

קשה להישאר אדישים אל מול סיפורה של תמר בת השנה ושמונה חודשים, הנלחמת על חייה מאז התגלתה מחלת הסרטן בגופה. גידול באורך תשעה סנטימטרים שנמצא בבטנה מצריך ניתוח מסובך שעלותו מוערכת בכ-400 אלף דולרים, והביא את משפחתה לבקש עזרה מהציבור בגיוס הכסף.

תמר הקטנה הובאה לבית החולים לאחר שסבלה מעצירות ובכתה ללא הפסקה. בדיקות שנערכו לה גילו כי היא סובלת מגידול ענק, שהתברר בהמשך גם כממאיר ונדיר. לרוע המזל, הגידול הספיק לשלוח גרורות לריאותיה הקטנות, מצב שהצריך להתחיל בטיפולי כימותרפיה באופן מיידי.

אלא שהטיפול שאמור להציל את חייה גרם לתמר לתגובות חריפות. המשפחה נדהמה לגלות שאחיה התאום של תמר הושפע גם הוא מהטיפול, ובכל פעם שתמר עברה כימותרפיה - הוא החל לשלשל ולהקיא.

על פי המלצת המומחים ויועצים רפואיים, תמר חייבת לטוס בדחיפות לבית החולים קולומביה שבניו יורק, כיוון שרק בבית חולים זה קיימת אפשרות לניתוח להוצאת הגידול. ארגון "חברים לרפואה" התגייס לעזרתה של המשפחה מכפר ורבורג, ומפרסם את הדרכים שניתן לסייע למשפחה לגייס את הכסף.

את התרומתה ניתן להעביר לקרן מיוחדת שהוקמה לצורך כך בארגון "חברים לרפואה" עבור תמר ש. בבנק פועלים, סניף 681, דיזנגוף. מס חשבון 605278. כמו כן ניתן לתרום עבורה באמצעות שליחת שיק על שם "חברים עבור תמר ש." לכתובת משרדי "חברים לרפואה" ת.ד. 6782 רמת-גן 52167.

כמו כן ניתן להעביר את הכסף ישירות לחשבון באמצעות העברה בנקאית, אולם בארגון מציינים שיש לפקסס העתק אישור העברה/הפקדה לפקס 03-5792223 לצורך משלוח קבלה. דרך נוספת לסייע לתמר היא על ידי תרומה באמצעות כרטיס אשראי בטלפון: 03-5777666 או ישירות באתר הארגון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת