כתבת חדשות 2 לי אברמוביץ' זכתה בפרס לעיתונאות

פרס העיתונאות של המרכז העולמי של בני ברית, למצוינות בסיקור התפוצות בתקשורת הישראלית לשנת 2012, הוענק השנה לכתבת חדשות ערוץ 2 לי אברמוביץ', זאת בעקבות כתבתה שעסקה ביהודי ארה"ב התורמים איברים לישראלים ופועלים להעלאת המודעות לנושא התרומות מן החי

לי אברמוביץ', כתבת חדשות סוף השבוע כאן בחדשות 2, זכתה בפרס לעיתונאות של המרכז העולמי של בני ברית למצוינות בסיקור התפוצות בתקשורת הישראלית לשנת 2012. הפרס היוקרתי הוענק לה במסגרת פועלה לסיקור התפוצות בתקשורת הישראלית, ועל כתבתה ששודרה במהדורת סוף השבוע בחודש יולי בשנה שעברה, ונשאה את הכותרת: "יהדות אמריקה תורמת כליות מן החי לחולים ישראלים".

הפרס לעיתונאות של המרכז העולמי של בני ברית הוא הפרס המוביל בארץ בנושא יהדות התפוצות ויחסי ישראל תפוצות ומוענק מדי שנה זו השנה ה-20 ברציפות. הפרס מכיר במצוינות בסקירה של העיתונאות הישראלית הכתובה, המשודרת והמקוונת - על יהדות התפוצות בת זמננו ויחסי ישראל-התפוצות היום. עם השנים זכה הפרס להערכה רבה בקרב ציבור העיתונאים בארץ. הפרס יוענק, כמו בעבר, בטקס רב משתתפים בהשתתפות מרצה אורח.

הרכב חבר השופטים שבחר להעניק לאברמוביץ' את הפרס הוא: ד"ר יהודית אורבך, בית הספר לתקשורת, אוניברסיטת בר אילן; מר דוד הורביץ, לשעבר עורך ראשי של הג'רוסלם פוסט; מר אשר וייל, מו"ל ועורך כתב העת "אריאל"; גב' שרה פרנקל, לשעבר כתבת לענייני תפוצות של רשות השידור וכלת אות מפעל חיים של הפרס לשנת 2002; מר שלום קיטל, לשעבר מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2 וגב' במבי שלג מייסדת ועורכת מגזין "ארץ אחרת" וכלת הפרס לשנת 2011.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת