לאחר 13 שנה: הקליע הוצא מגופו

למרכז הרפואי עבלין הגיע תושב הכפר, שסיפר כי חי במשך 13 שנה עם קליע בגופו. מתברר כי הוא נפגע מכדור תועה שנורה במהלך חתונה, כאשר ישב במרפסת ביתו. במשך השנים הרופאים אמרו לו שהוא יכול לחיות עם הקליע בגופו, אך לאחרונה הוא נותח בהצלחה והקליע הוצא

לאחר 13 שנה - הקליע הוצא מגופו (המרכז הרפואי עבלין)

תושב הכפר עבלין חי במשך 13 שנה עם קליע בגופו, לאחר שנפגע מכדור תועה כשישב במרפסת ביתו. לאחרונה, הוחלט כי הקליע מסכן את בריאותו ולאחר ניתוח הוא הוצא מגופו בהצלחה.

תושב הכפר בן 45, הגיע למרכז הרפואי עבלין, וסיפר לרופאים כי במשך 13 שנה הוא חי עם קליע בגופו. כאשר דיבר עם הרופאים הסביר להם כי נפגע מכדור תועה שנורה ככל הנראה במהלך חתונה - ומעולם לא נותח.

לדבריו, לאורך השנים הוא הלך למספר רופאים שייעצו לו לא לקחת את העניין ברצינות, ואמרו לי כי "אפשר לחיות עם זה", וכך נשאר הקליע במשך תקופה ממושכת בגופו.

הילאל עזאיזה חובש בכיר במרכז סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "האדם הגיע למרפאה, והיה מאוד ברור כי הוא אינו יכול להמשיך לחיות עם הכדור בגופו. ידו התנפחה והחלה דלקת בעורו, מה שאילץ את הצוות הרפואי להרדים אותו הרדמה מקומית ולחלץ את הכדור, כשהניתוח נעשה תחת פיקוח רפואי מלא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת