ראשי הערים הוצגו לראווה בחירייה

רבים מהנהגים שנסעו בכביש 4 נדהמו הלילה לראות את פניהם של ראשי הערים מביטים מהם, היישר מ"הר הזבל" בחירייה. מדובר במיצג של ארגון "גרינפיס" בתגובה למכתב המשותף אותו הוציאו ראשי הרשויות, בו גלגלו את האחריות למחזור והפרדת פסולת בבתים לפתחו של המשרד להגנת הסביבה

מיצג גרינפיס בחירייה, הלילה (דור נבו)

פרובוקציה חדשה מבית היוצר של ארגון 'גרינפיס': פעילי התנועה יצרו מיצג יוצא דופן על "הר הזבל" חירייה - והקרינו עליו את פניהם של ראשי הערים רון חולדאי, ניר ברקת, יונה יהב ומוטי ששון.

נהגים שהיו בדרכם על כביש 4 נדהמו לראות את דמותם הזוהרת בחושך של ראשי הערים המוכרים למרגלות הררי הזבל. לטענת אנשי גרינפיס, הפעילות הזו באה בתגובה למכתב המשותף אותו הוציאו ראשי הרשויות בו גלגלו את האחריות למחזור והפרדת פסולת בבתים, לפתחו של המשרד להגנת הסביבה.

"אלו בעינינו הם אבות הזבל הישראלי, הדמויות החזקות, ראשי הערים הגדולות במדינה אשר אחראים להרי הזבל הנערמים בכל יום ברחבי הארץ ומונעים בצורה חסרת אחריות את נושא המחזור והפחתת הפסולת בישראל", הסבירה יעל איפרגן, מנהלת קמפיין המחזור של גרינפיס.

"אנחנו קוראים להם מכאן להתעשת, לקחת את התפקיד שלהם ברצינות ולקדם את נושא הפרדת הפסולת בבתים והמחזור בצורה מיידית", הוסיפו בגרינפיס. "עדיין לא מאוחר מידי לתקצב נושא זה ולהוות דוגמא לשאר הערים בישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת