ירדה 70 ק"ג כדי להתגייס לצה"ל

רייצ'ל לאור מעידה על עצמה כמי שהייתה ילדה מלאה ונערה מלאה, שלא היו לה בעיות חברתיות. אבל המשקל שלה, שהגיע בשיאו ל-130 ק"ג, הציב בפניה בעיה אחת - פטור מגיוס לצה"ל. אבל רייצ'ל לא ויתרה, הורידה 70 ק"ג ותתגייס בקרוב. עכשיו היא אומרת: "אני מרגישה מצוין ורק רוצה שירות מעניין"

רייצ'ל לאור בת ה-19 תתגייס בימים הקרובים לצה"ל. נכון, בדרך כלל לא מדובר בעניין של מה בכך, אבל בשביל מי שעד לפני שנה קיבלה פטור משירות בשל עודף משקל - מדובר באושר גדול במיוחד.

"בשיאי שקלתי 130 ק"ג, וקיבלתי פטור משירות", סיפרה רייצ'ל בריאיון מיוחד לתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי. "לא הייתי עסוקה באכילה כל היום, הייתי ילדה מלאה ונערה מלאה, וההורים שלי תמיד חשבו שזה בסדר. אבל תיסכל אותי שצה"ל לא גייס אותי מכיוון שאף פעם לא הייתי לי בעיה, לא במערכת יחסים זוגית או עם חברות".

רייצ'ל לא ויתרה, והצליחה לשכנע את הוריה לעבור ניתוח לקיצור קיבה. "זה לקח הרבה זמן, אבל בסוף עשיתי את הניתוח והחלמתי ממנו מצוין. התרגלתי לעניין של להפסיק לאכול מכיוון שאוכל לדעתי הוא ההנאה הגדולה ביותר של האדם. עכשיו אני אוכלת בשביל לחיות, ואני לא ממש מצליחה ליהנות ממנו".

ואחרי שתעבור את שרשרת החיול, לאן רייצ'ל תתגייס? "לא קיבלתי מיונים לשום תפקיד כי הייתי בדחיית שירות. רציתי להתגייס ללהקה צבאית או לקרקל, אבל עכשיו אני רק רוצה שירות מעניין, ואולי במהלכו להוריד עוד כמה ק"ג", היא מסכמת בחיוך גדול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת