שלושת התינוקות חוזרים הביתה, אמא עדיין בתרדמת

אולגה נכנסה לפני יותר מחודשיים ללידה של שלישיה - ממנה לא התאוששה עד היום. דימום במהלך הניתוח הקיסרי הוביל אותה למצב של תרדמת. בעלה של אולגה מספר בריאיון מיוחד לחדשות 2 באינטרנט על ההתמודדות עם הטיפול בילדים, על השיפור הקל במצבה של אשתו שגורם לו שמחה, ועל התקווה הגדולה: להיות שוב משפחה אחת מאושרת

יותר מחודשיים חלפו מאז שאולגה כרעה ללדת שלישייה, ואיתיאל בעלה לא חשב שכך ייראו חייו מאז היום שבו הובהלה לבית החולים בילינסון. היה זה בשבוע העשרים ותשעה להריונה, והיא ילדה שתי בנות ובן בניתוח קיסרי - ממנו עדיין לא התעוררה.

בשבועות האחרונים מצבה השתפר מעט והיא הועברה לבית חולים שיקומי במרכז הארץ, אבל בשבועות הקרובים שלושת ילדיה הקטנים יחזרו הביתה – בלי אמא.

"בלי אשתי המשפחה לא מושלמת", אומר איתיאל בריאיון מיוחד לחדשות 2 באינטרנט. " מצבה משתפר לאט לאט, והיא מגיבה אליי ואל הילד. אנחנו מקבלים אותה בטיפות קטנטנות, אבל אנחנו שמחים לקבל את זה גם, זה שיפור בכל מקרה. היום היא כבר מזהה אנשים שעובדים איתה ומזיזה את הראש מצד לצד".

בין עצב לשמחה על עוד שיפור קטן בתפקודה של אשתו, איתיאל נודד בין מיטתה של רעייתו לבין הפגייה בבילינסון, וכמעט שלא מצליח לעבוד בין לבין. הוא נקלע למצב בלתי אפשרי בו משעות הבוקר המוקדמות ועד הלילה המאוחרות הוא נודד בין שני בתי חולים שונים.

"רק חושב על המטרה: שהיא תחזור הביתה"

"אני קופץ בין הילדים ויש לי גם ילד בן שש, אני צריך לקחת אותו לגן ולהחזיר אותו מהגן, עוזרים לי שם ההורים והגננות לסדר את היום כדי להיות כמה שיותר פה", הוא מסביר. ומה עם הילדים? "הם עדיין בפגייה. היום הם במצב טוב, במשקל טוב.... בעזרת השם בסוף החודש יהיה אפשר לקחת אותם הביתה".

אמה של אולגה נמצאת כמעט תמיד ליד מיטתה. גם אמו של איתיאל נחתה השבוע מאוקראינה כדי לסייע למשפחה בעומס המשימות היומיומיות. גם חברים ושכנים עוזרים, וכולם רוצים לראות את המשפחה בשלמותה חזרה בבית.

"אני רואה את המטרה שלי ולא חושב על מה שמסביב", אומר איתיאל בנחישות. "אני רק חושב על לקבל אותה בחזרה הביתה ולחזור לחיים נורמליים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת