הכירו את בתיה שיף: דוגמנית גלאט כושר

בתיה שיף היא דוגמנית דתייה שכובשת את הקטלוגים במגזר. בראיון לתכנית "שש" היא מספרת כיצד התחילה להצטלם, ויש לה גם מה לומר על מחאת המצטלמות העירומות ועל הסרת שלטי החוצות בכיכובן של דוגמניות

בתיה שיף היא דוגמנית חרדית. אם תשאלו אותה, לא מדובר בצירוף מילים מוזר, אבל האופן בו היא הגיעה לעסוק במקצוע היה דווקא מקרי. "הספרית שלי הציעה לי להצטלם לקטלוג בשבילה ובשביל מאפרת שעבדה איתה", היא מספרת הערב בראיון לתכנית "שש" עם עודד בן עמי.

"צילמו אותי, היה קטלוג, אבל לצערי לא שמרנו על קשר", היא אומרת - אבל דווקא הצילום הזה היווה עבורה מקפצה לקריירה מצליחה - וגם יוצאת דופן. "אני מצטלמת רק עם חולצות עד המרפק, לא שקוף ובגלל שאני נשואה - אני מצטלמת עם כיסוי ראש כלשהו", מספרת שיף.

"אין לי בעיה שצילומיי ייתלו בשלטי חוצות"

ויש לה גם מה לומר על הסרתם של כל שלטי הפרסום בכיכובן של נשים בירושלים. "אני ממש נגד זה. מעבר לכך שכל אחד צריך להיות אחראי לעיניו ולעצמו - זה פשוט השחתה של רכוש", אומרת הדוגמנית. "לי אישית אין בעיה שצילומים שלי ייתלו בירושלים".

"אני לא יודעת אם להתפשט זה הפתרון להעלאת המודעות", אומרת שיף בהתייחסה לצילום העירום של הנשים הישראליות, אמש, לאות הזדהות עם הבלוגרית המצרייה. "יש דרכים אחרות לעשות זאת, אבל בהחלט יש לעשות כן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת