הטרנד החדש: קורס "כך תהפכו לנסיכות"

השקעה של כמה מאות שקלים בלבד נדרשת ממי שרוצה שבנותיו יסגלו לעצמן גינוני אצולה. "קורס נסיכות" חדש שנערך ברחבי הארץ מכשיר אותן להיות מלכותיות - ואחר כך גם לדרוש מההורים להתמודד עם הוצאות סיבוב הקניות הנדרש בקניון. הקורס צובר פופולריות רבה - במועצות אזוריות, ביישובים קהילתיים ואפילו בשכונות מצוקה

בישראל אין בית מלוכה, אבל יש מי שאותה עובדה לא מונעת מהן לרצות להיות "נסיכות". את מה שנראה לכאורה כקורס נימוסין, מתעקשים מארגניו להגדיר כ"חוג נסיכות" - והביקוש כלל לא מצומצם.

"אנחנו לא רוצות ללכת ברחוב ולזרוק את הגוף", מסבירה אחת ממדריכות הקורס. "אנחנו רוצות להיות נסיכות אמיתיות ששומרות על הצניעות שלנו ועל הענווה".

מה יהפוך אותך למועמדת פוטנציאלית להיות בחירת לבו של האביר על הסוס הלבן? הקורס כולל שמונה מפגשים בני שעה וחצי כל אחד - וכרוך בעלות של 860 שקלים.

"יציבה, הליכה, תנועה שזה דבר ראשון", הסבירה יועצת התדמית, הנימוס והנוהג הבינלאומי תמי לנצוט-ליבוביץ'. "נדבר על צבע, על סגנון, ועל בינו לבינה. שיהיה לנו בהצלחה".

מי שבכל זאת סבור שמדובר בעניין מעט הזוי, יתפלא עוד יותר לשמוע כי הנערות נוהרות למתנ"סים במועצות האזוריות, ביישובים הקהילתיים וגם בשכונות המצוקה שבהם נערך הקורס.

את השינוי שיחול באותן הבנות ירגישו ההורים לא רק בהתנהגותן האצילית, אלא גם חזק והיטב בכיסם: התשלום עבור הקורס הוא רק "סיפתח" להוצאה האמיתית – סיבוב קניות בקניון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת