פצועים וגז מדמיע בקטטה המונית בבית ספר בשפרעם

האלימות בין כתלי בתי הספר הולכת ומחריפה. בבית הספר עמ"ל בשפרעם פרצה קטטה המונית, במהלכה הוציא אחד התלמידים גז מדמיע וריסס לכל עבר. מנהל בית הספר, מורה ותלמידים נפצעו קל. 6 תלמידים נעצרו

קטטה שפרצה הבוקר בין מספר תלמידים בתיכון בשפרעם, הפכה לקטטה המונית בתוך כתלי בית הספר. במהלך המהומה שלף אחד התלמידים תרסיס גז מדמיע והחל לרסס לעבר התלמידים והמורים. מנהל בית הספר, מורה ותלמידים נפצעו קל ופונו לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כוחות משטרה הוזעקו לבית הספר לאחר שהתקבל הדיווח על קטטה בה לקחו חלק תלמידים בגילאי 15-17. מחקירה ראשונית עולה כי בעקבות סכסוך שפרץ בין שני תלמידים התחילו חילופי מהלומות אליהן הצטרפו מספר רב של בני נוער שהיו באזור.

כאשר הגיעו מורים לנסות להפריד בין התלמידים, הוציא אחד התלמידים גז מדמיע והחל לרסס לכל עבר. מספר תלמידים, מורה ומנהל בית הספר נפצעו ופונו לקבלת טיפול רפואי. שישה תלמידים נעצרו והם נלקחו לחקירה בתחנת המשטרה בשפרעם.

חשד: תלמיד נעל מורה במחסן

נער בן 16 מבני ברק נעצר אתמול בחשד לתקיפה חמורה של מורה בבית הספר בו הוא לומד. על פי החשד, הנער נעל את המורה במחסן בשטח בית הספר, איים עליו ואף ריסס אותו בגז מדמיע.

ממשטרת תל אביב נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי לתקיפה קדם מעשה קונדס של התלמיד כלפי המורה, שהביא את המורה לדווח על מעשיו למנהלת בית הספר. "ככל הנראה הנער התעצבן על החלטת המורה לפנות למנהלת, והחליט לנעול אותו במחסן בית הספר. בהמשך הוא גם איים עליו והשליך חפצים מתוך מבנה בית הספר לעבר השומר", אמר הגורם במשטרה, והוסיף כי "לנער יש עבירות קלות קודמות".

אחד הנערים שעבר בליד המחסן הנעול, הבחין במורה הכלוא והזעיק את מנהלת בית הספר שמיהרה להזעיק את המשטרה. שוטרים של מחלק הנוער שהגיעו למקום, עצרו את הנער, והבוקר הוא הובא לבית המשפט לנוער לדיון בהארכת מעצרו. "מדובר במעשה בריונות", אמר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "המורה לא הפעיל אלימות כלפי התלמיד, כיוון שהיה נעול במחסן ולא היה שום מגע ביניהם".